Seria Mi LED TV

Seria Mi LED TV

O najnowszej serii telewizorów Xiaomi zrobiło się głośno w 2020 roku, kiedy pomimo pandemii i niesprzyjających okoliczności z przytupem wkroczyły na polski rynek. Konkurencja zadrżała w posadach, gdy tylko pojawiły się pierwsze głosy zadowolonych klientów. Czy mimo zeszłorocznej premiery, ciągle warto pokusić się o na jednego (lub kilku) z przedstawicieli serii Mi TV LED?

Wizualnie zachwycają

Szeregi serii Mi LED TV zasilają telewizory dostępne w czterech najbardziej pożądanych rozmiarach, zdolne wyświetlić obraz w niesamowitej jakości 4K HDR (43", 55", 65") oraz HD Ready (32"). W kwestii wyglądu każdy z modeli pozostaje wierny minimalistycznej wizji serii. Zgodnie z tą ideologią, logo „Mi” znajdujące się na dolnej ramie telewizorów pozostaje ciężkie do wychwycenia na pierwszy rzut oka i nie narusza doświadczeń płynących z ulubionych seansów. Tworzywo sztuczne to podstawowa składowa obudowy modeli 4A 32” i 4S 43”. Model 4S 43” został dodatkowo wzbogacony metalową ramką, co w efekcie stanowi bardzo ciekawy walor wizualny. Pozostałe modele 4S 55” oraz 4S 65” zostały niemalże w całości wykonane z metalu. Podstawę każdego zestawu Mi LED TV stanowią solidnie wykonane nóżki, których prosty i szybki montaż nie tylko zapewni maksymalną stabilność, ale także doda kilka punktów w kategoriach designerskiego wyglądu.

Aż chce się oglądać

Szczęśliwi nabywcy każdego z dostępnych modeli Mi LED TV z pewnością nie będą narzekać na ilość dostępnych portów – jest ich po prostu masa! Niezwykle intuicyjny system sterowania za sprawą obecności Android TV pozwoli na błyskawiczne lawirowanie pomiędzy ulubionymi aplikacjami. Rosnąca popularność serwisów streamingowych Netflix oraz Prime Video została przypieczętowana dedykowanymi przyciskami na pilocie telewizora, co w znaczący sposób podnosi komfort użytkowania. Stawkę dodatkowo podbija wbudowany moduł Bluetooth, dzięki któremu raz na zawsze odejdą w zapomnienie problemy związane ze zmianą kanałów. Zastosowana tu technologia pozwala na sterowanie pilotem z innego pokoju, a gdy tego nie będzie w pobliżu, z powodzeniem zastąpi go dedykowana aplikacja w Twoim smartfonie.

Xiaomi Mi LED TV 4A 32”

To aktualnie najmniejszy odbiornik naszej marki. Jego wnętrze jest oparte na czterordzeniowym procesorze, 1,5 GB pamięci RAM oraz aż 8 GB pamięci wbudowanej. Mi LED TV 4A 32” został wyposażony w matrycę LCD o rozdzielczości 1366 × 768px. Częstotliwość odświeżania ekranu wynosi 60 Hz, a za dźwięk odpowiadają dwa głośniki stereo o mocy 5W, które za sprawą technologii Dual Dolby i DTS HD czynią dźwięk mocniejszym i bardziej wyrazistym. Kompaktowy rozmiar i niewielka waga telewizora (3,95 kg) pozwolą wpasować go w niemalże każde pomieszczenie Twojego domu.

Xiaomi Mi LED TV 4S 43”

Podobnie jak jego mniejszy brat, Mi LED TV 4S 43” został wyposażony w czterordzeniowy procesor. Pamięć RAM oraz wbudowana wynoszą odpowiednio 2GB, oraz 8GB. Rozdzielczość ekranu na poziomie 3840 × 2160px dostarcza najwyższej jakości obraz, wypełniony po brzegi szczegółami. Kinowe doznania będą możliwe dzięki obecności dwóch głośników o mocy 8W każdy, zapewniających zarówno głęboki bas, jak i czyste górne pasma dźwięku. Podobnie jak w młodszym bracie (4A 32”) nie obyło się bez technologii Dual Dolby i DTS HD na pokładzie, maksymalizującej jakość odtwarzanego audio.

Xiaomi Mi LED TV 4S 55”

Model 4S 55” to gwarancja nieograniczonej rozrywki dla całej rodziny. Super realistyczny obraz w jakości 4K Ultra-HDR idealnie odwzorowuje każdy szczegół, a czterordzeniowy procesor zapewnia szybkie przetwarzanie danych. 2GB pamięci RAM oraz 8GB pamięci wbudowanej pozwolą na przechowywanie dużej ilości własnych plików, oraz instalację ulubionych aplikacji. Głośniki o mocy 2×10W wyniosą na zupełnie nowy poziom przyjemność płynącą z oglądania. Co prawda rozdzielczość ekranu osiąga tę samą wartość, co w modelu 43-calowym (3840 × 2160), jednak jakość każdego seansu ze względu na przekątną niemalże 140cm drastycznie wzrasta!

Xiaomi Mi LED TV 4S 65”

To największy i zarazem najpotężniejszy przedstawiciel rodziny Mi LED TV. Określenie to można mu przypisać nie tylko ze względu na jego wagę (17,56 kg) czy gabaryt (1449,3 × 907 × 318,8mm), ale przede wszystkim na tworzące go podzespoły. Przed szereg wysuwa się tu nie tylko pamięć wbudowana na poziomie aż 16 GB, lecz także kopułkowe tweetery, których obecność wspomaga i tak już świetnej jakości dźwięk ośmiowatowych głośników. Łączna moc na poziomie aż 20W w istotny sposób podkręci nasze doznania podczas słuchania muzyki czy oglądania emocjonujących scen, zapewniając pełną immersję. Wysoki kontrast oraz głęboka czerń to zasługa rozdzielczości 4K, oraz wyświetlacza z certyfikatem HDR10+.

Nowa seria tuż za rogiem...

Seria Mi LED TV to przystępna cenowo propozycja, w której każdy odnajdzie coś dla siebie. Jej niezliczone zalety sugerują, że mamy do czynienia z telewizorami idealnymi. Nie zapominajmy jednak, że na horyzoncie czai się nowa seria… Strzeżcie się i wypatrujcie najnowszych informacji – Mi TV P1 jest już blisko!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.