Porównanie Mi Smart Band

Porównanie Mi Smart Band

Mi Smart Band to doskonale wszystkim znana seria opasek sportowych Xiaomi. Jako że ich kolekcja ciągle się rozwija, a nowe modele cieszą oczy kolejnymi wersjami, postaramy się przybliżyć Wam ich cechy oraz różnice. Chcesz poznać ich wyjątkowe korzyści? Zapraszamy do lektury o najpopularniejszych i najlepszych opaskach sportowych na rynku!

Najnowsza perełka

Mi Smart Band 6 posiada największy dotąd wyświetlacz w historii serii. Jego przekątna wynosi 1.56”, lecz nie wpłynęło to jednak na rozmiar samej opaski. Nowością w serii jest czujnik saturacji SpO2, mierzący poziom nasycenia krwi tlenem. Dla ułatwienia treningu zostały wprowadzone kolejne tryby fitness, spośród 30 których, urządzenie 6 wykrywa automatycznie.

Rewolucja ładowania

Mi Smart Band 5, czyli wygodniejsze ładowanie! Model Mi Smart Band 4 i 4C wymagał od nas wyciągnięcia sensora z opaski przed ładowaniem. Ten krok nie już konieczny w tej odsłonie serii. Wieczorem lub po prostu w wolnej chwili możesz ściągnąć Mi Smart Band 5 z nadgarstka i bez wyjmowania sensora z obudowy podłączyć go do magnetycznej ładowarki. W Mi Smart Band 5 stworzyliśmy większy ekran, na którym możesz ujrzeć jeszcze więcej powiadomień. Jasność wyświetlacza rośnie, co znacząco zwiększa komfort użytkowania w terenie. Jeśli chodzi o możliwości pomiaru, to dodaliśmy zupełnie nową opcję śledzenia cyklu menstruacyjnego, tak aby wszystkie powiadomienia były zawsze z Tobą na bieżąco. Z Mi Smart Band 5 możesz monitorować stres i korzystać z funkcji ćwiczeń oddechowych, aby pozytywnie wpływać na jego poziom. PAI, czyli Twój indywidualny wskaźnik witalności pomoże Ci w codziennym polepszeniu wyników.

Nietypowa forma

Mi Smart Band 4C odznacza się swoją formą od reszty serii. Ekran LCD ma zmiękczone krawędzie i znajduje się na sensorze o kształcie prostopadłościanu. Design jest wyjątkowy i można tworzyć jego wariacje, dostosowując nie tylko kolor pasków, ale również jeden z 50 motywów. Inteligentna opaska umożliwia zdalne sterowanie muzyką, umilając Twój dzień oraz trening.

Masa możliwości

Mi Smart Band 4 To lekkie urządzenie o wielu możliwościach. Pojawił się i urzekł swoim kolorowym wyświetlaczem AMOLED, którego widoczność jest znakomita nawet w pełnym słońcu. Z tym urządzeniem możesz wyskoczyć na basen lub w góry, zabrać gdziekolwiek chcesz i mieć pewność, że dotrzyma Ci kroku. Na ekranie wyświetlą się powiadomienia, informacje o połączeniach, a czujnik tętna pracujący przez całą dobę dostarczy informacji o Twoim zdrowiu oraz jakości snu. Dwie godziny ładowania pozwolą na pracę urządzenia do 20 dni.

Pomimo różnic przyświeca im jeden cel

Wraz z wprowadzanymi zmianami systemu, staramy się ciągle Cię zaskakiwać. Kolejne modele Xiaomi Mi Smart Band stają się coraz bardziej zaawansowane. Moduły fitness zaczynają same się aktywować, poziomy pomiaru stają się dokładniejsze, a samo użytkowanie naszych technologii jest jeszcze bardziej instynktowne. Mi Smart Band z edycji na edycję zmieniają swój kształt, formę, ale ich misja pozostaje taka sama: powstały tylko po to, aby ułatwić Ci proces treningu i dbania o własne ciało. Każdy z produktów umożliwia pełną dowolność w obrębie personalizacji opaski. Późniejsze edycje opasek umożliwiają większy zakres indywidualizacji dzięki coraz większej bazie motywów. Kolory pasków, jak i motywy ekranu zostały przygotowane tak, by wyrazić Twój niepowtarzalny styl!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.