Najnowsze słuchawki Bluetooth Xiaomi

Najnowsze słuchawki Bluetooth Xiaomi

Dźwięk to coś, co otacza nas z każdej możliwej strony. Czasami atakuje znienacka potężnym uderzeniem, a czasem zaledwie lekko muska delikatnymi tonami. To potężne narzędzie, które w jednej chwili potrafi całkowicie odmienić nastrój utworu lub oglądanego filmu. Najnowsze słuchawki Xiaomi Redmi Buds 3 Pro oraz Mi True Wireless Earphones 2 Pro powstały po to, by dostarczać dźwiękowych emocji i zaskakiwać na każdym kroku jakością odtwarzanych melodii. Wsłuchaj się w artykuł i poznaj nowy poziom przenośnego dźwięku Bluetooth razem z Xiaomi!

Doskonałość Redmi Buds 3 Pro

Lubisz rytmiczne, pompujące masę adrenaliny basowe uderzenia? A może ostre gitarowe solówki przeplatające się z dumnie rozbrzmiewającymi wokalami? Tak naprawdę nieistotne jest, czego lubisz słuchać, ważne jest jakich słuchawek do tego użyjesz. W repertuarze Redmi Buds 3 Pro nie ma piosenki, której nie potrafiłyby dobrze zagrać. To zasługa kompozytowej cewki membrany o rozmiarze 9 mm. Ta wielkość w połączeniu z przemyślaną konstrukcją sprawia, że dźwięk wydobywający się z Redmi Buds 3 Pro jest dojrzały i bogaty w szczegóły. Etui ładujące, w których możesz przechowywać słuchawki, pozwala na nawet 28 godzin odsłuchu. Zabierając Redmi Buds 3 Pro w podróż, możesz mieć pewność, że, nie zasmucą Cię nagłym brakiem energii. Co więcej, słuchawki błyskawicznie zareagują na Twoje komendy dzięki wygodnemu sterowaniu dotykiem. Kontroluj muzykę i połączenia bez wyciągania smartfona z kieszeni! Energiczne, nowoczesne, doskonałe – takie właśnie są Xiaomi Redmi Buds 3 Pro.

Perfekcja Mi True Wireless Earphones 2 Pro

Ciężko przebić doskonałość, ale Mi True Wireless Earphones 2 Pro ma do tego niezłe predyspozycje. Perfekcja tego modelu objawia się w jego muzycznym zestrojeniu. Tutaj każdy ton jest na swoim miejscu, tworząc perfekcyjną harmonię muzycznego spektaklu. Nieważne, czy utwór nastawiony jest na wysokie, niskie, czy średnie tony, każdy zostanie odtworzony z mistrzowską pieczołowitością. Chociaż w przypadku Mi True Wireless Earphones 2 Pro użycie wyrażenia „średnie” jest sporym nietaktem... Tak więc: środkowa część pasma tworzy tutaj swojego rodzaju pomost pomiędzy głębokim, nisko schodzącym basem, a szczegółowymi tonami wysokimi. Jak to możliwe? Pamiętacie doskonałą membranę 9 mm w modelu Redmi Buds 3 Pro? Co w takim razie powiecie na przetwornik o rozmiarze 12 mm? Taka średnica pozwala na wytworzenie dynamicznego dźwięku, który na długo pozostanie w pamięci. Daj Mi True Wireless Earphones 2 Pro szansę i poczuj perfekcję na własne uszy, nawet przez 30 godzin dzięki dołączonemu etui ładującemu! A co podczas niespodziewanego rozładowania słuchawek? Podładuj je przez 10 minut i dalej ciesz się niesamowitą jakością dźwięku przez kolejne półtorej godziny!

Dźwięk Xiaomi w dwóch odsłonach

Redmi Buds 3 Pro, a może Mi True Wireless Earphones 2 Pro? Wybór jest bajecznie prosty, wystarczy wybrać pomiędzy doskonałością a perfekcją. Obierz swoją własną ścieżkę muzyczną i wyrusz w trasę koncertową najlepszych dźwięków razem z Xiaomi!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.