Ładowarki bezprzewodowe Xiaomi

Ładowarki bezprzewodowe Xiaomi

Ładowanie bezprzewodowe szturmem wdarło się do naszych domów i zagościło w nich na dobre. Trudno się dziwić. Podnosi ono bowiem komfort użytkowania urządzeń mobilnych do maksimum, zachowując przy tym ciągle co najmniej zadowalający stosunek jakości do ceny. W naszej ofercie także nie mogło zabraknąć urządzeń, które bezprzewodowo naładują Twój ulubiony sprzęt. Poznaj nieskończone możliwości ładowarek indukcyjnych od Xiaomi, które zdadzą egzamin zarówno w domowym zaciszu, jak i podczas jazdy samochodem.

Magiczny krążek

Mi Wireless Charging Pad to bezprzewodowa ładowarka w postaci niewielkich rozmiarów krążka, dzięki której raz na zawsze poplątane kable przestaną spędzać Ci sen z powiek. Funkcja szybkiego ładowania o mocy 10W w mgnieniu oka naładuje Twój smartfon do pełna przy minimum wysiłku z Twojej strony. Konstrukcja ładowarki w całości wykonana jest ze stopu aluminium, a czarny kolor tylko podkręca jej minimalistyczny design. Od góry wykończona jest silikonową powłoką, gwarantującą stabilność ładującym się urządzeniom. Od dołu ta sama powłoka, czyni ją odporną na wysokie tarcie i pochłania ewentualne wstrząsy. Nie brak tu także diody LED, która w natychmiastowy sposób poinformuje Cię o statusie ładowania Twojego urządzenia. Mi Wireless Charging Pad od Xiaomi to przede wszystkim synonim bezpieczeństwa. Zapewni wielowarstwową ochronę zarówno samej ładowarki, jak i Ciebie jako użytkownika i ładowanych przez Ciebie urządzeń. Zabezpieczy przed:
• zwarciem,
• zbyt wysoką temperaturą,
• zbyt wysokim napięciem,
• niepożądanym obiektem.

Ładuj i rób co chcesz

Czy znasz Mi Wireless Charging Stand? Jeśli nie, to czym prędzej musisz nadrobić zaległości. To sprzęt, w którym zakochasz się od pierwszego... użycia. Ta podstawka do bezprzewodowego ładowania jest kompatybilna z większością bezprzewodowych urządzeń akumulatorowych i pozwala na ich ładowanie w aż dwóch pozycjach: pionowej i poziomej. Dzięki temu udogodnieniu możliwe jest swobodne korzystanie z ładowanego smartfona, bez rezygnacji z oglądania ulubionego wideo bądź toczenia wirtualnych rozgrywek. Mi Wireless Charging Stand posiada aż 20W mocy oraz funkcję inteligentnego rozpoznawania smartfonu, która pozwala dostosować maksymalną szybkość ładowania, dedykowaną danemu urządzeniu. Od teraz zjawiska niepożądane takie jak przeładowanie, przepięcie czy przegrzanie telefonu, przestaną Cię dotyczyć. Ładowarka wykonana jest w całości z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które również świetnie się prezentuje. Podstawę Mi Wireless Charging Stand stanowi silikonowa powłoka o właściwościach antypoślizgowych, dzięki której niespodziewane upadki nie będą Ci straszne.

Kompan Twojej podróży

Indukcyjne ładowanie w trasie? Z Mi Wireless Car Charger to bajecznie proste! Wystarczy, że umieścisz na niej swój smartfon a reszta zrobi się sama! Wszystko za sprawą automatycznego dopasowania do telefonu i 20W mocy, dzięki którym zatankujesz swój smartfon do pełna w półtorej godziny, a długie podróże samochodem z rozładowaną baterią w roli głównej, przestaną być Twoim utrapieniem. Wbudowany czujnik podczerwieni rozpozna wielkość smartfona, dostosuje do niego ramię ładowarki i zablokuje je w odpowiednim miejscu. Ładowarka Xiaomi jest kompatybilna z większością telefonów dostępnych na rynku, a umieszczone wewnątrz wentylator oraz radiator zapewnią bezpieczną pracę oraz regulację temperatury. Mi Wireless Car Charger wyróżnia się nowoczesnym wyglądem a jej zaokrąglone boki wywierają korzystny wpływ na efektywność rozpraszania ciepła, przyspieszając tym samym proces ładowania Twojego urządzenia.

Czyżby dni ładowarek przewodowych były już policzone?

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.