Ekosystemowe inspiracje

Ekosystemowe inspiracje

Gadżety Xiaomi z każdą generacją stają się inteligentniejsze i przybierają na przydatnych funkcjach ułatwiających nam codzienne życie. Jednak niektóre produkty powstały nie tylko żeby nam pomagać, ale również sprawiać masę radości. W tym zestawieniu zaprezentujemy obie opcje, aby każdy mógł odnaleźć inteligentny sprzęt idealny dla niego.

Mi Smart Band 5

Idealny asystent każdego treningu! Wybieraj spośród wielu wbudowanych trybów sportowych, a Xiaomi Mi Smart Band 5 będzie podążał za Tobą nawet przez 14 dni na jednym cyklu ładowania! Powiększony względem poprzednika jasny wyświetlacz 1.4” został wykonany w technologii AMOLED, gwarantującą wysoką czytelność nawet w ostrym słońcu. Szybka łączność z aplikacją Mi Fit zapewnia wygodny dostęp do sportowych danych z poziomu Twojego smartfona, dzięki czemu najistotniejsze informacje o zdrowiu będą dostępne zawsze pod ręką.

Mi Robot Vacuum-Mop Pro

Ten robot sprzątający Xiaomi bez żadnego wysiłku wciągnie wszelki brud zalegający w Twoim mieszkaniu! Masa zaawansowanych sensorów oraz tworzona w czasie rzeczywistym mapa mieszkania gwarantuje staranne odkurzanie i mopowanie nawet najbardziej niedostępnych zakamarków! Wbudowana pojemna bateria 3200mAh gwarantuje nieprzerwaną pracę przez długi czas, pozwalając na oczyszczenie dużych mieszkań o powierzchni nawet 180m²! Szeroki wybór akcesoriów do odkurzacza rozbuduje jego możliwości, pozwalając Ci na wygodniejsze i bardziej zaplanowane porządki w każdym pomieszczeniu.

Mi Watch Lite

Wybierając Xiaomi Mi Watch Lite, możesz liczyć nie tylko na mnogość funkcji treningowych, ale i na elegancję wymaganą podczas eleganckich wieczorów. Rozbudowana personalizacja inteligentnego zegarka zaoferuje Ci ponad 1000 niestandardowych kombinacji dzięki możliwości zmiany wyglądu tarczy. Duży kolorowy wyświetlacz 1.4” pomieści wszystkie Twoje powiadomienia i plany treningowe. Mi Watch Lite to także dobry krok w kierunku zdrowego trybu życia. Monitoruj tętno, sen, liczbę kroków i bądź na bieżąco z istotnymi informacjami na temat Twojego zdrowia!

Mi Electric Scooter 1S

Co prawda pogoda za oknem nas nie rozpieszcza, ale już niedługo nadejdzie czas letnich przejażdżek, a wtedy warto sięgnąć po hulajnogę Xiaomi i razem z przyjaciółmi popędzić w dal nie oglądając się za siebie! Z Xiaomi Mi Electric Scooter 1S możesz liczyć na maksymalną prędkość 25 km/h, długi maksymalny zasięg 30km oraz zwiększone bezpieczeństwo za sprawą nowego układu hamulcowego i zaprojektowanych na nowo opon. Mi Electric Scooter 1S to nieoceniona frajda z każdej przebytej wycieczki dostępna w atrakcyjnej cenie!

Poczuj inspirację inteligentnych gadżetów Xiaomi

To nie koniec atrakcji, kliknij baner powyżej i poznaj cały asortyment inteligentnego sprzętu Xiaomi! Nie śpiesz się, jest w czym wybierać…

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.