Xiaomi zastępuje portfele

Xiaomi zastępuje portfele

Przed wyjściem z domu, do zabrania masz kilka rzeczy. Klucze, słuchawki, telefon, maseczkę i... portfel. Ta ostatnia rzecz, często jednak się zawierusza, zostaje w samochodzie, gubi się w zakamarkach kanapy. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać do tego, że bez całego sztabu rzeczy do zabrania, byłoby trochę lżej. Zobacz, jak możesz przejść przez dzień łatwiej, redukując ilość codziennych przyborów.

Ciasne kieszenie? To już nie problem

Ciężko jest dziś cokolwiek zmieścić do kieszeni. Jeśli już uda się upchać w niej smartfon, na wszystko inne brakuje miejsca. Chyba zauważył to już każdy albo przynajmniej, zauważyła to każda kobieta. Wskutek tego fenomenu telefon coraz częściej nosi się w dłoni, a reszta trafia do nerki lub torebki. Skoro jednak mamy dostęp do płatności za pomocą modułu NFC, po co taszczyć ze sobą portfel, wypełniony kartami do kawiarni oraz drogerii, których i tak się nie używa?

Przewaga Redmi 9

Niska cena, wysoka wytrzymałość, pełna wygoda. Można wyjść z domu, zapominając portfela, jednak wyjście bez smartfona jest dużo mniej prawdopodobne. Jesteśmy przyzwyczajeni do dźwięków wiadomości, telefonów, maili. Dłuższa chwila w ciszy może przypomnieć o tym, że coś zostało w mieszkaniu. Skórzana sakiewka na karty i drobniaki raczej do Ciebie nie zadzwonią... Tę przewagę nadaliśmy Redmi 9T i Redmi 9C NFC. Korzystając ze smartfonu z NFC, zyskujesz plan zapasowy na wypadek zostawienia przybornika w domu. Bilet autobusowy, śniadanie, kawa, za wszystko zapłacisz telefonem, gdy wszystko inne pozostanie w mieszkaniu.

Zamień portfel na NFC

Zbliżenie, akceptacja, produkt jest Twój. Fajne uczucie, prawda? Brak konieczności szukania portfela po wszystkich kieszeniach, w plecaku lub w saszetce jest jeszcze bardziej satysfakcjonujący. W telefonach Xiaomi moduł NFC nie jest nowością. Liczne modele smartfonów już wykorzystują tę funkcję, ułatwiając codzienne płatności. Przykładowo Redmi 9C NFC sprawdza się świetnie na zakupach, a sam jest bardzo tani, podobnie jak Xiaomi Redmi 9T. Drugi smartfon nie ma członu NFC w nazwie, ale również zapłacisz nim w restauracji, kiosku i gdzie tylko chcesz. W ostatnim czasie zrobiło się również głośno o innym typie produktu, z którego pomocą zrobisz zakupy... Na hasło Mi Smart Band 6 NFC coś powinno Ci się przypomnieć.

Mała i miła odmiana

Wspomniany wcześniej Mi Smart Band 6 NFC świetnie spełni się w roli Twojej karty płatniczej. Z początku wersja zegarka z NFC była dostępna jedynie na rynku Chińskim. Teraz cieszyć się nią mogą również Europejczycy. Rozszerzenie grupy docelowej było strzałem w 10, bo dzięki temu i Ty możesz zapłacić Mi Smart Bandem 6 NFC w sklepie.

Czy przekonaliśmy Cię do zamiany klasycznego akcesorium na sprzęt z technologią NFC? Zobacz jakie to wygodne, a już nigdy nie chwycisz za kartę płatniczą na zakupach.

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.