Xiaomi zaprasza do Brodnicy

Xiaomi zaprasza do Brodnicy

Witamy w Kujawsko-Pomorskim! Kraina jezior i najpiękniejszych zachodów słońca to dobre miejsce na niedzielną, sobotnią lub kilkudniową wyprawę. Znajdując się w pięknym mieście Brodnica, nie zapomnij odwiedzić tutejszego Xiaomi Pointu. Zobacz, co i pod jakim adresem kupisz w Brodnicy.

Wincentego Pola 6, 87-300 Brodnica

Zaczynamy od najważniejszego, czyli od dokładnego adresu naszego sklepu. Na Wincentego Pola 6 znajdziesz centrum sprzedaży produktów Xiaomi. To całkiem strategiczne położenie biorąc poprawkę na to, że w licznych jeziorach otaczających Brodnicę, na pewno zatonęło całkiem sporo smartfonów. Jeśli więc szukasz czegoś wodoodpornego, uderzaj do nas śmiało! Jezioroodporne smartfony czekają na Ciebie!

Tutaj znajdziesz Mi 11 Ultra!

Na spływ kajakiem najbezpieczniej jest wziąć właśnie Mi 11 Ultra. Nie dość, że unikniesz przykrych konsekwencji związanych z zachlapaniem, to na dodatek zrobisz świetne fotki! Jeśli nie szukasz smartfonu, rozglądnij się za sprzętem audio, nowym telewizorem lub za dowolnym gadżetem. Znajdzie się tu coś dla każdego.

Xiaomi Point dla domu

Mieszkając w Brodnicy, Xiaomi Point może stać się Twoim sklepem z najważniejszymi urządzeniami AGD. Jeśli właśnie zepsuł Ci się odkurzacz, w naszym salonie wymienisz go na nowy. Zwinny Mi Handheld Vacuum Cleaner G10 i szereg autonomicznych robotów sprzątających czekają, by pomóc Ci w codziennych porządkach. Mi Robot Vacuum-Mop Pro White lub Black oraz Mi Robot Vacuum-Mop Essential grzecznie czekają, by popisać się swoimi możliwościami!

Zawsze w tych godzinach

Masz ochotę na zakupy? Pozostajemy otwarci od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00. W soboty chętnie powitamy Cię od 9:00, lecz sklep zamkniemy wcześniej, bo już o 14:00. Niech to Cię nie zniechęci, bo w każdym momencie możesz zamówić dowolny produkt przez naszą stronę Mi-Home.pl. Zamawiaj i odbieraj produkty na miejscu, omijając koszty przesyłki. Zaglądnij do nas, kiedy tylko będziesz mieć na to ochotę.

Zdecyduj się na krótką podróż do Brodnicy, zobacz liczne jeziora w tej okolicy i daj się miło zaskoczyć!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.