Świąteczny nastrój z Xiaomi

Świąteczny nastrój z Xiaomi

Tworzenie świątecznej atmosfery to z pewnością jedna z przyjemniejszych części około grudniowych przygotowań. Może i Ty lubisz urządzać mieszkanie, dodając mu odrobinę magii? Dzisiaj zajmiemy się właśnie tą przyjemną czynnością. Postaramy się pomóc Ci urządzić przestrzeń tak, aby zawitał w niej duch świąt. Prędko, zaczynajmy, mamy do pokazania bardzo wiele…

Co tworzy atmosferę świąt?

Każdy ma swoje wyobrażenie idealnych świąt i coś, co sprawia, że w pewnym momencie czuje się, że to naprawdę ten czas. Przykładowo może to być dzień, w którym włącza się ogrzewanie miejskie. To jednoznaczna informacja, że na zewnątrz robi się coraz zimniej, a mieszkanie zaczyna być naszą oazą ciepła i spokoju. Dla niektórych święta czuć wtedy, gdy z kuchni docierają do nich zapachy tradycyjnych potraw lub mandarynek, które w zimie je chyba każdy… Dla nas święta są wtedy, kiedy wszędzie zaczynają pojawiać się tysiące kolorowych lampek choinkowych.

Światełka świąteczne

Naszą odpowiedzią na tworzenie świątecznego klimatu jest użycie niezliczonej ilości świetlnych punktów. Chcąc ubrać tradycję w nowoczesne i sprytne rozwiązanie, używamy do tego taśm LED. Yeelight Lightstrip Plus ma długość 2 metrów i oświetli, co tylko zechcesz. Nie dość, że operuje szerokim zakresem kolorów (blisko 16 milionów), to jest trwałe i może być sterowane z poziomu aplikacji. Pasmo rozszerza się do 10 metrów za sprawą kupowanych oddzielnie przedłużek. Użycie nawet jednej taśmy przyniesie znakomity efekt, nadając wnętrzu charakteru.

Więcej LEDÓW!

Światło tworzy klimat jak nic innego i chyba nie trzeba do tego nikogo przekonywać. Nie warto zatrzymywać się na jednej nitce Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus, jeśli można pójść kilka kroków dalej. Yeelight Lightstrip Plus Extension to przyłącze, które przedłuży podstawowy produkt o kolejne 100 cm. Przedłużki można ze sobą łączyć, aż osiągną taką długość, jaka Ci odpowiada. Nawet największe pomieszczenie może emanować milionami kolorów, zgodnie z Twoimi preferencjami. Wykorzystuj funkcje Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus i Yeelight Lightstrip Plus Extension, budując widowiskowe scenerie świąteczne i synchronizując światła z muzyką i otoczeniem.

Coś na dobranoc

Po całym dniu dekorowania, urządzania, planowania i montowania, przyda się odrobina odpoczynku. Przy swoim łóżku na szafce nocnej postaw Xiaomi Mi Bedside Lamp 2 i zrelaksuj się przy ulubionej muzyce lub książce. Miękkie światło stopniowo przygotuje Twoje oczy do snu i da ciału się odprężyć. Tryb zachodu słońca nie tylko urozmaici wystrój sypialni, ale pomoże też w zapewnieniu głębokiego snu. Może przyśni Ci się cudowna plaża, a może święta z rodziną, kto wie?

Czy czujesz już magię świąt?

Daj znać, czy ten krótki przewodnik okazał się przydatny w planowaniu wystroju świątecznego. Może masz już wizję, jak udekorujesz swoje “cztery ściany”? Wybierz najlepsze dla siebie rozwiązanie i stwórz niepowtarzalne święta.

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.