Sprawdź, czy masz oryginalne Xiaomi

Sprawdź, czy masz oryginalne Xiaomi

Popularność marki Xiaomi wzrosła do tego stopnia, że zapewne zarówno Ty, jak i przeważająca część Twoich znajomych miała lub korzystała z produktów sygnowanych jej nazwą. Z początku były to przede wszystkim smartfony, jednak z biegiem lat oferta wzbogaciła się m.in. o akcesoria sportowe, telewizory, różnego rodzaju głośniki, a nawet roboty sprzątające i zestawy narzędzi. Wzrosła nie tylko liczba towarów dostępnych na naszych półkach, lecz również miejsc, w jakich są one dostępne. Jednak czy można ufać, że każde Xiaomi, to faktycznie my?

Przezorny zawsze ubezpieczony

Najlepszym rozwiązaniem, aby zyskać pewność o pochodzeniu swojego sprzętu, jest wybór sprawdzonego sklepu. Kupując na Mi-Home.pl, automatycznie zyskujesz gwarancję, że dostarczymy Ci oryginalny i fabrycznie zapakowany produkt. Oprócz sklepu internetowego możesz też wybrać jeden z naszych warszawskich salonów (pierwszy znajduje się w galerii Westfield Arkadia, a kolejny to Xiaomi Store na Grochowskiej) lub w jednym ze 100 punktów sprzedaży w całej Polsce. Co, jednak jeśli dowolny smartfon został już przez Ciebie zakupiony gdzie indziej? Mamy na to sposób! Wystarczy, że wejdziesz na tę stronę i wpiszesz wyznaczonym miejscu numer IMEI swojego smartfona lub tabletu. W przypadku pozostałych sprzętów użyj kodu S/N, a w prosty sposób dowiesz się, czy masz do czynienia z oryginalnym produktem.

Nowe, używane, możesz sprawdzić je wszystkie!

Nieważne, czy kupujesz smartfon z salonu, czy od kolegi, który wymienia telefon na nowy. Jeśli zdecydujesz się na model “z drugiej ręki” wykorzystaj podaną przez nas stronę, aby sprawdzić jego autentyczność. Wybierając najnowsze modele, pamiętaj, że autoryzowane sklepy i strony internetowe takie jak Mi-Home.pl to najbezpieczniejsza opcja.

Nie kupuj kota w worku!

Mamy nadzieję, że dzięki naszemu poradnikowi już zawsze będziesz mieć pewność, że kupujesz to, co chcesz. Zdaj się na opinie naszych klientów i zaufaj nam tak jak tysiące osób z całej Polski.

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.