Przetrwaj zimę z Xiaomi

Przetrwaj zimę z Xiaomi

Co pomoże przetrwać najzimniejsze miesiące roku? Mamy kilka propozycji! Zacznijmy od tych najbardziej potrzebnych, a na mniej oczywistych kończąc. Zapraszamy na zimowe rady Xiaomi. Ogrzej się razem z naMi!

Co tu zrobić, by nie było zimno?

Miła i ciepła atmosfera to jedno, temperatura to drugie. Jednak do zapewnienia klimatycznego otoczenia niezbędne będzie ogrzanie mieszkania na tyle, by stało się ono oazą i schronieniem przed ciężkimi warunkami panującymi na zewnątrz. Jak to zorganizować? Odpowiedź jest dosyć prosta. By w domu czy mieszkaniu zaznać trochę ciepła, będzie do tego potrzebny grzejnik! Być może już wiesz, że takie akcesorium znajduje się w naszym asortymencie. Nie jest to jednak zwykły kaloryfer - Mi Smart Space Heater S to urządzenie godne każdego Smart Domu. Nowe udogodnienia uwzględnione w projekcie pozwalają uruchomić go nawet przy pomocą głosu, ponieważ obsługuje system Asystent Google i Alexa. Jest przenośny i przydatny w każdym domostwie. Na wbudowanej rączce możesz swobodnie powiesić pranie lub wykorzystać ją przy transporcie. Ilość zastosowań i możliwości jest nieograniczona.

Zapraszamy na rozgrzewającą herbatę…

Oczywiście Mi Smart Space Heater S to niekwestionowany niezbędnik każdej zimy. Jednak oprócz niego, jest też kilka innych niezmiernie ważnych elementów wyposażenia, bez których ciężko byłoby się obejść. Coo by to była za zima bez gorących naparów i herbat? Dlatego też Mi Electric Kettle Pro w najchłodniejsze miesiące (i nie tylko) spisze się na medal. Gdy po mroźnym spacerze przejdziesz za próg mieszkania, woda gotowa na herbatę będzie już na Ciebie czekać. Dzięki funkcji podtrzymywania temperatury wody, wrzątek będzie czekać na wszelkie kubkowe zachcianki o każdej porze dnia i nocy.

Gdy masz smaka na coś więcej

Jest już cieplutko,a w dłoni trzymasz kubek gorącej herbaty. Wtem, kiszki zaczynają grać marsza. Zatrzymajmy się więc w kuchni na trochę dłużej i przyrządźmy coś specjalnego! W przygotowaniu mistrzowskiego posiłku pomoże, a nawet niemal wyręczy Cię Mi Smart Air Fryer 3.5L. Po skończonej pracy włącz go z poziomu aplikacji w swoim telefonie. Wystarczy, że rano przygotujesz wszystko to, co ma się upiec lub ugotować, a jednym kliknięciem uruchomisz swojego kuchennego pomagiera.

Wisienka na torcie

Najedzeni, napojeni i zagrzani. Czas zadbać o komfort w najbliższym otoczeniu. W zimie wielu z nas może borykać się z problemami wynikającymi z oddychania zbyt suchym powietrzem. Aby uniknąć takich kłopotów, przedstawiamy nawilżacz Mi Smart Antibacterial Humidifier. Duża pojemność zbiornika (4.5 l) pozwala na nieustanne działanie aż do 15 godzin! Urządzenie aktywujesz za pomocą swojego głosu, zarówno przez Google Asistant, jak i Alexa. Gadżet działa tak cicho, że można umieścić go nawet w sypialni, co nie zakłóci, a wręcz wspomoże uzyskanie głębszego wypoczynku.

Czy jest Ci już cieplej? Jeśli nie, zamów nasze produkty i zapewnij sobie komfort zimą z Xiaomi!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.