Podłącz odkurzacz Xiaomi z Wi-Fi

Połącz odkurzacz Xiaomi z Wi-Fi!

Po zakupie dowolnego produktu marki Xiaomi wystarczy kilka minut, a czasami nawet sekund, aby móc cieszyć się jego działaniem. Czy wiesz, że w prosty sposób możesz jeszcze bardziej wykorzystać jego potencjał? Wszelkie urządzenia z przedrostkiem smart, łatwo połączyć z aplikacją Mi Home/Xiaomi Home, a także z domową, biurową lub dowolną siecią Wi-Fi. Jeśli jeszcze nie wiesz, jak to zrobić, ten poradnik jest właśnie dla Ciebie!

W tym tekście skupimy się na tym, jak podłączyć jeden z autonomicznych odkurzaczy Xiaomi do sieci Wi-Fi. Metoda ta będzie jednak bardzo podobna lub taka sama w przypadku innych urządzeń Xiaomi. Przejdźmy do konkretów!

Krok 1

Pierwszą rzeczą, o której warto wiedzieć, przed przystąpieniem do podłączania dowolnego sprzętu Xiaomi do sieci Wi-Fi, jest upewnienie się, że w Twoim domu znajduje się dostęp do sieci.

Krok 2

Po wykonaniu tego pierwszego, jakże prostego kroku, możesz przejść dalej. W Google Play lub App Store znajdź i zainstaluj aplikację Mi Home/Xiaomi Home. Otwórz ją i stwórz swoje konto Mi, a jeśli już je masz, zaloguj się do niego.

Krok 3

W prawym górnym rogu aplikacji znajdziesz przycisk w kształcie plusa. Dotknij go i wyszukaj kategorię, do jakiej należy przedmiot, który chcesz połączyć z aplikacją lub siecią Wi-Fi. Odkurzacze Xiaomi odnajdziesz w zakładce: sprzęt domowy. Wybierz model swojego odkurzacza.

Krok 4

Pora zresetować połączenie. W aplikacji pojawi się informacja, jak należy tego dokonać. Kiedy operacja zostanie potwierdzona, kliknij zielony przycisk “następny”.

Krok 5

Podaj nazwę sieci Wi-Fi, z jaką łączysz urządzenie i wpisz do niej hasło w odpowiednim polu na ekranie smartfonu. Kliknij “następny”, aby kontynuować.

Krok 6

Teraz wystarczy jedynie skonfigurować sieć Wi-Fi. Zrobisz to za sprawą przycisku: “skonfiguruj sieć Wi-Fi teraz”. Twoje urządzenie właśnie zostało podłączone! W aplikacji możesz teraz nazwać odkurzacz i pomieszczenie, w jakim się znajduje. Możesz też udostępnić dostęp do panelu swoim współlokatorom.

Czy ten poradnik okazał się dla Ciebie pomocny? Sprawdź, jakie opcje czekają na Ciebie w aplikacji Mi Home/Xiaomi Home już dziś. Połącz swoje smart urządzenia z Wi-Fi i przekonaj się, jakie to proste!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.