Oświetlenie LED Xiaomi na Mi-Home.pl

Oświetlenie LED Xiaomi

Co poprawi widoczność w kuchni, salonie, sypialni i pokoju gościnnym? Jak oświetlić oraz dopracować wnętrze tak, by nadać mu klimat i nie wydać przy tym majątku? My wiemy, a zaraz dowiesz się i Ty!

Jedna listwa, długa lista możliwości

Sposobem na lepsze oświetlenie są bohaterowie dzisiejszego artykułu. Jedną listwą będziesz w stanie rozświetlić wybrany fragment swojego mieszkania lub domu. Montaż i podłączanie są niezwykle proste a efekty, spektakularne! Yeelight Lightstrip Plus dzięki solidnemu wykonaniu i łatwości montażu możesz umieścić w dowolnym pomieszczeniu, nada się do kuchni i sypialni, świetnie spisze się także w biurze oraz na ciemnej klatce schodowej, która teraz może otrzymać zupełnie nowy wyraz!

Łatwy montaż

Aby umieścić pasmo świateł RGB na dowolnej płaszczyźnie, wystarczy odkleić zabezpieczającą naklejkę, umieszczoną na tylnej części produktu i przymocować lampki w wybranym przez siebie miejscu. Niemal identycznie sytuacja wygląda z włącznikiem. Posiada on dwie zabezpieczające naklejki, które po odsłonięciu ukazują część mocującą. Po zamocowaniu wystarczy podłączyć lampki do źródła zasilania i wszystko gotowe! Teraz czas na kolorowe szaleństwo i pełną personalizację.

Wygodny pilot i zdalne sterowanie

Pilot kontrolujący kolor światła i jego aktywność jest podłączony bezpośrednio do listwy Yeelight Lightstrip Plus. Kliknięcie przycisku włącza i wyłącza lampki LED, a przytrzymanie go, zmienia ich kolor. Instalując aplikację Yeelight, otrzymujesz jeszcze więcej możliwości. Przede wszystkim możesz wybrać jeden z predefiniowanych trybów takich jak między innymi: zachód słońca lub tryb muzyczny! Opcji jest jeszcze więcej, ponieważ kolejne tryby możesz definiować samodzielnie. Kolory dobierzesz na skali RGB, dostępnej w aplikacji. Dostosujesz tam również natężenie oraz temperaturę emitowanego światła.

Dalej dalej Yeelight Lightstrip Plus!

Jedno opakowanie zawiera aż 2 metry taśmy LED, więc wystarczy na oświetlenie całkiem dużego obszaru! Jeśli szykujesz się na duży projekt, możesz skorzystać z przedłużki, ponieważ podstawową wersję taśmy RGB można połączyć z Yeelight Lightstrip Plus Extension, osiągając dłuższe pasmo lampek LED.

Biuro ze świetnym wykończeniem

Teraz gdy coraz więcej ludzi pracuje z domu, można samemu zaprojektować i urządzić wymarzone miejsce do pracy! Spraw, aby było naprawdę Twoje, wykorzystując w tym celu lampki LED od Xiaomi. Personalizacja oświetlenia zupełnie zmienia klimat pomieszczenia, nadając mu charakteru.

Cudowny wypoczynek

Na piękną odmianę zasługuje też Twoja sypialnia, dzięki możliwości kontroli natężenia światła i zmiany barwy, możesz dobrać najlepsze oświetlenie, które będzie sprzyjać wyciszeniu przed snem. Dobre otoczenie to najlepszy wypoczynek, a wieczorem, gdy po położeniu się do łóżka nie masz siły sięgać do wyłącznika, lampki wyłączysz z poziomu smartfona, lub nawet na swoim Mi Watch, lub Mi Watch Lite!

To jak, pora na świetliste zmiany z Xiaomi?

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.