Jak wyłączyć funkcję codziennych tapet w smartfonie z MIUI?

Jak wyłączyć funkcję codziennych tapet w smartfonie z MIUI?

Zastanawiasz się, dlaczego na smartfonie wyświetlają Ci się różne tapety? Nie chcesz, aby na ekranie telefonu pojawiały się coraz to nowsze propozycje zmian? Dodatkowo męczy Cię widok zdjęć zmieniających się przy sprawdzaniu godziny na wyświetlaczu smartfona, a wyświetlane informacje zwyczajnie Cię rozpraszają? Już za chwilę spróbujemy temu zaradzić.

Aby ustawić stałą tapetę wygaszacza ekranu w telefonie Xiaomi, Redmi lub POCO, wykonaj kolejno poniższe kroki:

  1. Otwórz aplikację Ustawienia.

  2. Wyszukaj i przejdź do zakładki zatytułowanej Ekran zawsze włączony i ekran blokady.

  3. Kliknij podpunkt: Codzienne tapety i przesuń niebieski przycisk w celu wyłączenia funkcji. W tym momencie wyświetli Ci się komunikat z prośbą o przesłanie opinii na temat tego rozwiązania i powodu, dla którego chcesz z niego zrezygnować. Jeśli chcesz, możesz pominąć ankietę i od razu zatwierdzić swój wybór.

  4. To wszystko! Funkcja codziennych tapet w Twoim smartfonie z MIUI została wyłączona. Teraz bez przeszkód możesz skupić się na wykonywanych czynnościach, bez obaw, że coś Cię rozproszy!

  5. Jeśli zdecydujesz, że chcesz wrócić do poprzedniego ustawienia, przejdź do drugiego kroku i ponownie uruchom funkcję.

Czy ten poradnik był dla Ciebie pomocny? Jeśli tak, zapraszamy po więcej odpowiedzi na naszego bloga, gdzie czeka Cię nie tylko masa porad, ale i informacji o najnowszych premierach i produktach Xiaomi, Redmi oraz POCO dostępnych w naszym sklepie Mi-Home.pl.

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.