Jak sparować słuchawki Xiaomi ze smartfonem?

Jak sparować słuchawki Xiaomi ze smartfonem?

Słuchawki przewodowe to sprzęt, który powoli odchodzi do lamusa, ustępując miejsca nowemu. Mowa tu oczywiście o słuchawkach bezprzewodowych. To one zawładnęły sercami wielbicieli nowych technologii, od kiedy tylko weszły do powszechnego użytku. Dziś już pewnie nie wyobrażasz sobie powrotu do przewodów słuchawkowych, których rozplątywanie pochłaniało ogrom Twojego czasu i energii.

Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi zadbają o Twój komfort i dostarczą dźwięku o krystalicznie czystym brzmieniu. Zanim to jednak nastąpi, konieczne będzie ich sparowanie z Twoim smartfonem. Czynność ta nie powinna przysporzyć Ci żadnych trudności. Jeśli jednak chcesz mieć stuprocentową pewność, że nawiązanie połączenia pomiędzy słuchawkami Xiaomi a telefonem przebiegnie pomyślnie, zajrzyj do krótkiego przewodnika, który znajdziesz poniżej.

Wariant I

Jak sparować słuchawki bezprzewodowe Xiaomi ze smartfonem (Xiaomi, Mi, Redmi lub POCO)?

Twój smartfon zalicza się do rodziny Xiaomi, Mi, Redmi lub POCO? Połowa sukcesu za Tobą! Parowanie słuchawek Xiaomi z modelami bazującymi na nakładce MIUI wykonasz w mgnieniu oka. Co należy zrobić, aby poprawnie wykonać tę konfigurację?

1. Włóż słuchawki do etui ładującego.

2. Zamknij pokrywkę etui.

3. Włącz Bluetooth w smartfonie Xiaomi, Mi, Redmi lub POCO.

4. Umieść telefon blisko słuchawek zamkniętych w etui ładującym.

5. Otwórz pokrywkę etui.

6. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie smartfona Xiaomi, Mi, Redmi lub POCO.

Wariant II

Jak sparować słuchawki bezprzewodowe Xiaomi ze smartfonem?

Twój smartfon nie należy do rodziny Xiaomi, Mi Redmi lub POCO? Nic się nie martw - na to też mamy sposób. Połączenie słuchawek Xiaomi z modelami, których działanie nie jest oparte o obecność nakładki MIUI jest możliwe i niemalże równie proste i intuicyjne, jak w przypadku modeli, które są w nią wyposażone. Sprawdź, jak zrobić to w kilku prostych krokach.

1. Włóż słuchawki do etui ładującego.

2. Naciśnij i przytrzymaj przez około 3 sekundy obszar dotykowy obu słuchawek.

3. Włącz Bluetooth w smartfonie.

4. Z listy urządzeń, z którymi możesz połączyć się za pomocą Bluetooth wybierz swoje słuchawki Xiaomi.

Gotowe! Od teraz możesz cieszyć się ulubionymi utworami, które dzięki słuchawkom bezprzewodowym Xiaomi zyskają nową jakość.

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.