Jak eksportować kontakty w telefonie Xiaomi?

Jak eksportować kontakty w telefonie Xiaomi?

Pierwszy krok - Otwórz aplikację kontakty

Uruchom lub odblokuj swój smartfon i przejdź do aplikacji “kontakty” od Google. Znajdziesz ją w folderze “Google” lub w szufladzie aplikacji.

I co dalej?

Jeśli widzisz listę swoich kontaktów, jesteś na dobrej drodze! Spójrz na dół ekranu, znajdziesz tam podział na dwie kolejne kategorie. Pierwszą z nich będą właśnie “kontakty”, a kolejną “Napraw i zarządzaj”. Wybierz drugą pozycję.

Przerzuć kontakty na kartę SIM

Do wyboru masz teraz dwie opcje. O ile chcesz przenieść numery na kartę SIM z telefonu, wybierz kafelek z podpisem “eksportuj do pliku” i zdecyduj czy dane mają trafić na Twoje konto Google, (gdzie można przechowywać listę znajomych) czy na Twoją kartę SIM. Wybierając kartę, zaznacz ją i zatwierdź operację, za pomocą przycisku “Eksportuj do pliku .vcf. Gotowe, wszystkie informacje są już bezpieczne na karcie SIM.

Z karty SIM do smartfona POCO, Xiaomi lub Redmi

W sytuacji przenoszenia zapisanych numerów na telefon Xiaomi, Redmi lub POCO wróć do przedostatniego punktu. Po wyborze zakładki “Napraw i zarządzaj” dotknij ikony z podpisem "importuj z karty SIM". Przy pomocy listy kontrolnej, możesz w prosty sposób zweryfikować, które kontakty będą Ci potrzebne, a o których możesz zapomnieć. Gdy zdecydujesz, które dane chcesz zachować, kliknij “Importuj”. To wszystko!

Import i eksport z konta Google

Gdy znajdujesz się w panelu “Napraw i zarządzaj”, możesz eksportować do pliku swoje kontakty i przenieść je na swoje konto Google. Warto to zrobić, ponieważ w przypadku kradzieży lub zgubienia/uszkodzenia smartfona stracisz dostęp do danych na nim zapisanych. Kontakty przeniesione do konta Google pozostaną na nim tak długo, jak tylko zechcesz.

Czy ten poradnik okazał się dla Ciebie pomocny?

Nie zapomnij zaobserwować naszych profili w social mediach! Każdego dnia dzielimy się tam ciekawymi materiałami i przypominamy o nowych wpisach na blogu. Jeśli ten tutorial Ci się przydał, sięgnij po więcej i odwiedzaj nas regularnie na Facebooku, aby mieć pewność, że kolejny już Cię nie ominie!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.