Xiaomi Point Stargard

Xiaomi Point Stargard

Masz ochotę na weekend w Stargardzie? Jeśli nie, to już za chwile może się to gwałtownie zmienić. Poznasz fakty na temat tego miejsca, o których mało kto wie. Przygotuj się na dawkę wiedzy o położonym nieopodal Szczecina, magicznym Stargardzie, w którym swoje miejsce odnalazł nasz Xiaomi Point. Zobacz, co czeka Cię w tym pięknym mieście.

Mury obronne, wieże strażnicze i ulubiony zespół na głośnikach

Zacznijmy od początku, czyli od dawnego wejścia Stargardu. To średniowieczne mury miasta, które podczas swoich lat świetności były jednymi z najsilniejszych na Pomorzu. To liczne pamiątki historii, które widziały już niemal wszystko. Patrząc na tę stronę miasta, dostrzega się dawny klimat tego miejsca. Wędrując krętymi uliczkami, można odmienić ich charakter, poprzez włączenie swojej ulubionej muzyki. Dawne konstrukcje nabiorą zupełnie nowego wyrazu przy klasycznym rockowym brzmieniu lub nawet przy odrobinie reggae. Oby podczas spaceru, słuchawki znalazły się przy Tobie. Baszta Tkaczy aż prosi się, o akompaniament złotych przebojów. Upewnij się, że zabierzesz ze sobą ulubiony sprzęt grający, taki jak Redmi Buds 3 Pro lub robiący trochę więcej zamieszania Mi Bluetooth Speaker.

Turystyczna okolica

Samo wymienienie obecnych w Stargardzie zabytków staje się obszerną opowieścią, a to nie najważniejsza sprawa, na której powinniśmy się tutaj skupić. Wracając do kwestii muzycznej - jest o czym opowiadać. W Stargardzie rozwinęła się fenomenalna Orkiestra Camerata Stargard, o której również warto wspomnieć przy okazji poszerzania wiedzy na temat miasta. Spacer staromiejskim szlakiem „Stargard – Klejnot Pomorza” przy muzyce orkiestry z pewnością odmieni Twoje doświadczenia z podróży. Jednak co zrobić bez dostępu do dobrego sprzętu audio? Po prostu trzeba zboczyć z trasy, dla poprawy jakości zwiedzania i skierować się do Xiaomi Pointu, aby wybrać coś dla siebie.

Adama Mickiewicza, 73-110 Stargard

Krótki spacer po słuchawki i wszystko dookoła nabiera piękniejszych barw. Miasto możesz zwiedzać z bliskimi, oddalonymi setki kilometrów, bo rozmowa przez słuchawki z modułem Bluetooth, nie wymaga trzymania telefonu w dłoni. Skup się na oglądaniu, robieniu zdjęć lub na produktach, jakie znajdują się przed Tobą, o ile właśnie odwiedzasz Xiaomi Point. To dobre miejsce na odpoczynek, schronienie przed wiatrem i na poszukiwania najlepszego prezentu urodzinowego lub takiego bez okazji. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18.00 i w soboty od 10:00 do 14:00.

Ewolucja Stargardu

Miasto ma za sobą długą historię, co widać przez obecność licznych baszt i murów wkoło jego najstarszej części. Stargard stał się miejscem, oferującym coraz większe udogodnienia dla swoich mieszkańców. Nawet Xiaomi Point Stargard ma tu swój udział. To w tym magicznym średniowiecznym mieście znajdziesz cały sprzęt, jaki może się przydać podczas codziennej pracy lub odpoczynku. Do zobaczenia w Xiaomi Point Stargard!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.