Xiaomi Point Pyrzyce

Xiaomi Point Pyrzyce

Jesteśmy w województwie zachodniopomorskim, 45 km od Szczecina. Przybyliśmy tu z powodu Xiaomi Pointu, który znajduje się w miejscowości Pyrzyce. Może znasz to miejsce? Jeśli nie, zaraz się to zmieni. Poznaj miasteczko o długowiecznej historii.

Fortyfikacje miejskie Pyrzyc

Mury obronne miasta rozsławiły miejscowość. To rzadkość napotkać na tak dobrze zachowany średniowieczny obiekt. Tu jednak jest co oglądać, widać wyraźną granicę dawnego miasta, ponieważ pierścień murów mimo stuleci zachował swój kształt. Liczne bramy, ogrody, fosy i baszty urozmaicają obraz miasta. Dla turystów i miejscowych może stać się to nie lada atrakcją, szczególnie jeśli lubi się historię i architekturę średniowieczną.

Nie jesteśmy tu jednak po to, aby opowiadać o mieście!

Ważnym dla nas tematem jest dziś nie samo miasto Pyrzyce, a Xiaomi Point, który się tu znajduje. Kilińskiego 15, to adres naszego salonu z elektroniką Xiaomi. Idąc wzdłuż ulicy Kilińskiego, można dostrzec Kościół Rzymskokatolicki, który przez duże gabaryty przyciągnie Twój wzrok. Jeśli go widzisz, już za chwilę możesz skręcić do Xiaomi Pointu.

Wskazówki, jak dotrzeć

Podaliśmy Ci charakterystyczny punkt odniesienia znajdujący się na trasie do nas. Jeśli jednak kierujesz się do Xiaomi Pointu od strony ulicy Jana Henryka Dąbrowskiego, zobaczysz na mapie dwa inne punkty odniesienia. Ich nazwy zastanawiają naszych klientów i nas samych od lat, więc gdy wejdziesz do Xiaomi Pointu, możemy podyskutować o tym, co oznacza sąsiedztwo Baszt “Królewny Śnieżki” i “Pijackiej”. Dla nas jest to dosyć intrygujące połączenie.

Przejdźmy do rzeczy...

Na Kilińskiego 15 zrobisz zakupy od poniedziałku do soboty. W dni robocze otwieramy o 9:00 i zamykamy o 18:00. W sobotę otwieramy o 9:00, ale kończymy nieco wcześniej, bo o 14:00. Na miejscu znajdziesz wszystko to, co na stronie Mi-Home.pl, bo każdy z produktów możesz zamówić do naszej placówki bez ponoszenia dodatkowych opłat. Skoro przeszliśmy do rzeczy, to co u nas kupisz?

Sprzęty i sprzęciki

Elektronika widoczna na zdjęciach to jedynie fragment naszego asortymentu. Nie musisz wędrować od sklepu do sklepu, bo wszystko znajdziesz pod tym samym adresem! Całe Xiaomi pod dachem Xiaomi Pointu. Niemożliwe? Przekonaj się.

Zachęcamy do zakupów w Pyrzycach, gdzie znajdziesz więcej ofert Xiaomi, niż możesz sobie wymarzyć!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.