Xiaomi Point Gdynia

Xiaomi Point Gdynia

Nieopodal brzegu morza jest umiejscowiony Xiaomi Store Gdynia. Dumnie prezentuje się wśród pozostałych sklepów, dając im wzór do naśladowania. Wykorzystując okazję zbliżających się wolnych dni, możesz skierować się do naszego salonu. To tutaj możesz obejrzeć, wypróbować i zakupić najlepsze rozwiązania Xiaomi. W drodze do sklepu trochę Ci o nim opowiemy...

Morska 27-29/3, 81-323 Gdynia

Xiaomi Point w Gdyni mieści się w znakomitej lokalizacji, a co za tym idzie cieszy się niemałą popularnością. Nie każdy Gdynianin to miejsce zna, ale przy dzisiejszej okazji może się to zmienić. Każdy przyjezdny szybko tu trafi, za sprawą tego, że Xiaomi Store znajduje się zaraz naprzeciwko Dworca Głównego gdyńskiej stacji kolejowej. Dzięki temu zarówno przejezdny, jak i tutejszy może łatwo namierzyć nasz Xiaomi Point Gdynia.

Co znajdziesz w naszym sklepie stacjonarnym?

Królestwo Xiaomi nie samymi smartfonami stoi. Są to bez wątpienia produkty, które przyniosły naszej marce ogromną popularność, jednak najnowsze modele serii Mi, Xiaomi, Redmi i POCO to jedynie wierzchołek góry lodowej. Weź swój smartfon w dłoń i zabieraj się za czytanie o innych produktach dostępnych w Xiaomi Point Gdynia.

Tu muzyka gra

W Xiaomi Point znajdziesz dziesiątki rozwiązań audio. Mówimy o rozwiązaniach, a przecież ze słuchawkami wyposażonymi w moduł Bluetooth nic się nie plącze. Mi True Wireless EarBuds to nie jedyna pozbawiona okablowania opcja Xiaomi. Do wyboru masz również Redmi Buds 3 Pro Graphite Black, Redmi Buds 3 Pro Glacier Grey, Mi True Wireless Earphones 2S, Mi True Wireless Earphones 2 Basic i wiele innych. Aby przygotować się do zakupów, zajrzyj na naszą stronę i rozejrzyj się, jakim asortymentem dysponujemy. W dedykowanych kartach produktowych oraz zakładce aktualności dowiesz się o każdym ze sprzętów czegoś więcej.

Coś jest na stronie, a coś w sklepie…

Na stronie nie ma wymarzonego produktu? Zerknij do sklepu stacjonarnego, może tam ukrywa się Twój “złoty graal”. W odwrotnej sytuacji brakujący przedmiot zamów ze strony do odbioru osobistego w najbliższym Ci Xiaomi Point. W tym wypadku może będzie to Xiaomi Point Gdynia?

Zapraszamy do wspólnych zakupów na Mi-Home.pl i do odwiedzania nie tylko naszej strony, a także sklepów stacjonarnych rozmieszczonych po całej Polsce. Czekamy w Gdyni, Stargardzie, Siedlcach i kilkudziesięciu innych miejscowościach. 

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.