Xiaomi Electric Scooter 3 Lite nadchodzi!

Xiaomi Electric Scooter 3 Lite nadchodzi!

Odliczanie do pierwszych dni lata zbliża się ku końcowi. Jedni planują już tegoroczne wakacje, inni korzystają z coraz wyższych temperatur i wykorzystują czas spędzony na świeżym powietrzu do maksimum. A co, gdyby to oczekiwanie na jedną z ulubionych pór roku umilić jeszcze bardziej? Mamy na to sposób! Z myślą o coraz bardziej sprzyjających warunkach atmosferycznych, przygotowaliśmy artykuł na temat najnowszej hulajnogi Xiaomi, która z dużym prawdopodobieństwem niebawem rozgości się na polskich ulicach. Czytaj dalej, aby przekonać się, że naprawdę jest na co czekać!

Dopracowana konstrukcja

Xiaomi Electric Scooter 3 Lite to to premierowy sprzęt Xiaomi, który zapewni Ci przede wszystkim wygodną jazdę w naprawdę świetnym stylu. Korpus został wykonany z wysokiej jakości stopu aluminium, uzyskanego w technologii jednoprocesowego zagęszczania. Zastosowanie tego materiału, pozwoliło uczynić najnowszą hulajnogę Xiaomi nie tylko lekką, ale także kompaktową. Ponadto jej konstrukcja, pozwala na szybkie i intuicyjne składanie, które nie powinno zająć Ci więcej niż kilka sekund. Wszystkie te parametry będą mieć ogromne znaczenie zarówno w podróży, jak i podczas codziennego użytkowania, kiedy to każda minuta spędzona w drodze potrafi być na wagę złota. Xiaomi Electric Scooter 3 Lite poza bardzo przemyślanym designem, charakteryzuje także dość odważna kolorystyka, w której wielbiciele zdecydowanych i kontrastowych połączeń z pewnością znajdą coś dla siebie

Komfortowa jazda

Premierowa hulajnoga elektryczna Xiaomi to nie tylko zmiany wizualne, ale przede wszystkim funkcjonalne! W Xiaomi Electric Scooter 3 Lite uproszczona została konstrukcja kierownicy, przez co przybiera ona jeszcze bardziej minimalistyczną formę. Ulepszony został także sam wyświetlacz. To aspekt, który odgrywa ważną rolę na rzecz wzrostu bezpieczeństwa podczas jazdy. Bardziej wyraziste obszary informacyjne, czytelniejsze ustawienia biegów czy prostsza ikona wskazująca poziom naładowania baterii to tylko nieliczne z modernizacji, jakie zastosowano, mając na względzie większy komfort podróży. Nie zapomnieliśmy także o tym, jak ważne jest poczucie stabilności i jak może wpływać ono na wygodę, ale i frajdę, jaką daje przemieszczanie się po mieście na hulajnodze elektrycznej. W tym celu poszerzyliśmy o cały centymetr pokład Xiaomi Electric Scooter 3 Lite, co z pewnością przełoży się na jeszcze bardziej dogodną jazdę.

Długie dystanse

20km/h - to maksymalna prędkość do jakiej będzie mogła rozpędzić się Xiaomi Electric Scooter 3 Lite. Poza tym nie będą jej straszne pagórkowate ukształtowanie terenu czy drobne wyboje, o jakie na polskich drogach wcale nie tak trudno. Wszystko dzięki zdolności pokonywania wzniesień o stopniu nachylenia sięgającym aż 14%. Najnowsza hulajnoga Xiaomi świetnie spisze się także podczas codziennych dojazdów do pracy czy szkoły. Naładowany do pełna akumulator wystarczy na 20km ciągłej jazdy. Jest to dystans, który bez wątpienia pozwoli Ci zarówno dostać się do celu położonego nawet na drugim końcu miasta, jak i bezpiecznie powrócić do domu, bez obaw o niewystarczającą pojemność baterii.

Czy konieczne są kolejne argumenty, które przemawiają na korzyść posiadania Xiaomi Electric Scooter 3 Lite? Mamy nadzieję, że nie, a jedyne w co musisz się uzbroić to cierpliwość. Nie znamy bowiem dnia ani godziny, kiedy najnowsza hulajka trafi na nasze wirtualne półki. Radzimy jednak czym prędzej zapisać się do naszego newslettera, a wtedy powiadomienie o nowince Xiaomi masz jak w banku!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.