Technologia Xiaomi MIX 4

Technologia Xiaomi MIX 4

O Xiaomi MIX 4 było ostatnio całkiem głośno. Nie powinno to budzić zaskoczenia, skoro właśnie w Polsce pojedynczy egzemplarz został wylicytowany za 33 tysiące złotych! Zasługę za tak ogromne zainteresowanie można przypisać Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, ponieważ poza wyjątkowymi możliwościami samego urządzenia, to właśnie szczytny cel tak rozochocił licytatorów do zakupu legendarnego smartfonu. Osiągnięty wynik przekroczył nasze wszelkie oczekiwania, za co serdecznie dziękujemy i cieszymy się, że wraz z zespołem mogliśmy przyczynić się do tak wspaniałej inicjatywy. Jako że emocje po 30 finale WOŚP już opadły, to na spokojnie możemy przyjrzeć się i opisać, co Xiaomi MIX 4 skrywa w środku. Zapraszamy na prezentację tego wyjątkowego modelu smartfonu, który jak się okazuje, niesie za sobą również pomoc.

Co napędza go do działania?

Podstawą w tworzeniu smartfona jest skonstruowanie niezawodnej maszyny obliczeniowej. W przypadku Xiaomi MIX 4 postawiliśmy na procesor 5 nm Snapdragon 888+. Jeśli nic Ci to nie mówi to nic się nie martw, już śpieszymy z wyjaśnieniem. Wspomniany procesor jest niezwykle wytrzymały, co gwarantuje zarazem szybkie, jak i bezproblemowe działanie. Z tak mocnym układem można pójść “na całego” i zapomnieć o problemach technicznych, korzystając z licznych aplikacji jednocześnie. Smartfon będzie pracował błyskawicznie, a Ty każde zadanie ukończysz w oka mgnieniu.

Prawdziwa strzała!

Na pokładzie tak znakomitego smartfona nie mogło zabraknąć łączności 5G. Jej obecność nie powinna być zdziwieniem, a raczej spełnieniem pewnego rodzaju oczekiwań. By codzienne korzystanie z telefonu było jak najprzyjemniejsze, potrzebna jest najszybsza możliwa komunikacja. Dlatego tworząc Xiaomi MIX 4, postawiliśmy na najwyższej klasy sieć 5G. Dla osiągnięcia jeszcze większej wygody, w omawianym modelu znalazł się też moduł NFC, umożliwiający błyskawiczne płatności zbliżeniowe. Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią więc, że Xiaomi MIX 4 to istna błyskawica, z którą wszystko, co potrzebne załatwisz w piorunującym tempie.

Do czterech razy sztuka

Czy wiesz, że na ekranie tego smartfona nie ma żadnego zagłębienia, ani notcha na przedni aparat? Nie oznacza to wcale, że takowego nie ma! Otóż kamera jest sprytnie schowana pod wyświetlaczem. To dopiero czwarty taki smartfon na świecie, a porównując je wszystkie, można z łatwością stwierdzić, że wykonanie Xiaomi MIX 4 nie ma sobie równych! Bez wątpienia można przyznać, że zachwyca on jakością obrazu i ilością wysokogatunkowych rozwiązań. To właśnie 6.67’’ wyświetlacz AMOLED FHD+ jest tym, co przyciąga i kusi użytkowników, a wpływ na to ma nie tylko ukryty obiektyw. Odwzorowanie barw i sama precyzja wykonania telefonu reprezentują najwyższy standard. Przy tym smartfonie od razu czuje się, że to telefon klasy premium.

Czy można oprzeć się takiemu zestawieniu? Jeśli Tobie również podoba się ten model, zapisz się do naszego newslettera. Być może kolejna odsłona kultowej serii Xiaomi MIX trafi na wirtualne półki Mi-Home.pl… chyba nie chcesz tego przegapić?

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.