Okno na świat, czyli monitor Xiaomi

Okno na świat, czyli monitor Xiaomi

W dobie dzisiejszych czasów monitory stanowią jeden z głównych czy wręcz nieodłącznych sprzętów podczas wykonywania pracy przez coraz większą liczbę osób. To urządzenie, które towarzyszy nam zarówno w domowym zaciszu, podczas przeglądania różnego rodzaju treści czy surfowania po Internecie, jak i w pracy podczas realizowania rozmaitych obowiązków i zadań z nią związanych. Jak uprzyjemnić sobie długie godziny spędzane przy monitorze? Rozwiązaniem, za które Twoje oczy z pewnością Ci podziękują jest Mi Desktop Monitor 1C od Xiaomi! Jego przekątna sięgająca 23,8” świetnie sprawdzi się w tej roli, a komfort Twojej pracy tylko zyska na wartości.

Lekka i stabilna konstrukcja Mi Desktop Monitor 1C

W Mi Desktop Monitor 1C urzeka nie tylko to, co wewnątrz, ale i na zewnątrz! Przed szereg wysuwają się zarówno jego niebywale smukła forma, jak i niemalże niewidoczne dla oka ramki. Całość konstrukcji została wykonana z wytrzymałego plastiku w kolorze czarnym, który łudząco przypomina szczotkowane aluminium. Stabilna pozycja monitora Xiaomi jest możliwa dzięki prostej w montażu metalowej podstawie. Dzięki solidnemu materiałowi wykonania oraz antypoślizgowej podkładce niestraszne będą jej nawet najbardziej nieprzewidywalne wstrząsy. Tylna część obudowy Mi Desktop Monitor 1C to miejsce, w którym mieszczą się porty niezbędne do użytkowania sprzętu, a także niewielkich rozmiarów joystick, zapewniający prostą i bardzo intuicyjną nawigację po wbudowanym menu.

Najlepsze możliwości już dostępne na Mi-Home.pl

Mi Desktop Monitor 1C wyposażony został w matrycę IPS, obsługującą rozdzielczość FHD 1920×1080 i zapewniającą czas reakcji na poziomie jedynie 6 milisekund! Żywe pod każdym kątem kolory to jednak nie tylko jej zasługa. Sporą rolę odgrywa tu także iście panoramiczne pole widzenia, którego rozpiętość sięga aż 178°. Od teraz bogaty w szczegóły i niebywale klarowny obraz już zawsze będzie w zasięgu Twego… wzroku. Wkrocz do wirtualnego świata na nowo i dostrzeż to, co wcześniej wydawało się niewidzialne.

Idealny monitor biurowy

Krótko mówiąc: Mi Desktop Monitor 1C wie gdzie jego miejsce! To sprzęt, który w biurze czuje się jak ryba w wodzie. I choć na myśl jako pierwsze przychodzi biuro “z prawdziwego zdarzenia”, to w warunkach “home office”, także śpiewająco zda on egzamin. Z uwagi na bardzo cienką obudowę i kompaktową podstawę, bez najmniejszego problemu znajdzie się na niego miejsce na nawet najbardziej zatłoczonym biurku. Dzięki kątom nachylenia monitora Xiaomi wynoszącym 5° w przód i aż 15° w tył możliwe jest wybranie najdogodniejszej dla Ciebie pozycji i dostosowanie jej do swoich aktualnych potrzeb. W trosce o Twoje oczy na pokładzie Mi Desktop Monitor 1C nie mogło zabraknąć funkcji “Low blue light”, czyli tzw. trybu niskiego niebieskiego światła. To on zapobiegnie zbyt szybkiemu zmęczeniu oczu i sprawi, że duża ilość godzin spędzonych przed monitorem nie będzie stanowić żadnego dyskomfortu. Szkodliwe promienie światła niebieskiego zostaną “odfiltrowane”, a Ty będziesz cieszyć się komfortową i wygodną pracą.

Czy znajdziesz wolne 54 cm na swoim biurku?

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.