Nasze Miejsce- Xiaomi Point Siedlce

Nasze Miejsce- Xiaomi Point Siedlce

Witamy w kolejnym punkcie naszej wyprawy po Xiaomi Pointach. Po wizycie w Garwolinie dotarliśmy do Siedlec! Wystarczyło obrać kierunek: północny wschód i po około godzinnej podróży znaleźliśmy się na miejscu, a dystans wyniósł zaledwie 60 km. Oto Xiaomi Point Siedlce! I co my tutaj mamy? Na pewno świetną lokalizację, entuzjastyczny team i masę sprzętu, który tylko na Ciebie czeka. Ale po kolei…

W drodze do Xiaomi Pointu…

Być może przybywasz z daleka? A może jesteś stąd i wracając z Siedleckiego rynku, decydujesz się na wizytę w Xiaomi Poincie? Droga zajmie Ci niecałe 15 minut przy wyborze trasy przez ulicę Czerwonego Krzyża lub 17, jeśli obierzesz malowniczą drogę przez Błonie. Jeśli Siedlce to Twój rejon, pewnie wiesz jak do nas trafić, a jeśli nie, podajemy dokładne dane...

Kazimierza Pułaskiego 30, 08-110 Siedlce

To właśnie te słowa wklep w GPS, jeśli znajdujesz się w pobliżu. Warto tu zawitać w poszukiwaniu pomocy, porady i promocji! Nasi profesjonaliści z przyjemnością się Tobą zajmą. Poziom uśmiechu na ich twarzach zawsze utrzymuje się na wysokim poziomie. No, chyba że jest poniedziałkowy poranek i skończyła się im kawa… Tak czy siak, mamy w Siedlcach super zespół! Z kawą czy nie, zawsze są gotowi by pomóc.

Jak działa ten robocik?

O produktach zawsze możesz przeczytać na naszym Blogu, w zakładce Aktualności. Staramy się opisać jak najlepiej każdy produkt, aby oprócz specyfikacji, każdy mógł zyskać jak najlepsze wyobrażenie o produkcie. Jeśli jednak po przeszukaniu strony, jakiś produkt nadal wydaje się trudny do zwizualizowania, możesz go u nas oglądnąć na żywo! Smartfony, walizki, wagi i wszelkie wytwory Xiaomi czekają na Twoje odwiedziny.

To kiedy do nas wpadniesz?

Zakładamy, że nastąpi to zaraz po otrzymaniu wspaniałej nowiny o możliwości odbioru swojego zamówienia w sklepie! Warto jednak niezależnie od powodu wizyty pamiętać godziny otwarcia Xiaomi Pointu Siedlce. 10:00-18:00 od poniedziałku do piątku oraz 10:00-14:00 w soboty. Niedziele mamy wolną, więc w ten dzień zapraszamy do naszego Bloga, znajdziesz tam częste aktualizacje o najnowszym sprzęcie Xiaomi!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.