Na północ! - Xiaomi Point Lębork

Na północ! - Xiaomi Point Lębork

Jak mijają wakacje? Mamy nadzieję, że świetnie. Jeśli jesteś jeszcze przed urlopem, zachęcamy do odwiedzenia województwa pomorskiego! Znajduje się tam wspaniały Xiaomi Point Lębork! Opowiemy Ci troszkę o tym miejscu. Potraktuj ten artykuł jak wprowadzenie, bo i tak musisz nas kiedyś odwiedzić! Czytaj dalej, by poznać wspaniały sklep, znajdujący się w bajecznym miejscu!

Nie daj sobie zmarnować urlopu

Co może zepsuć jakąkolwiek wyprawę? Brak słuchawek! Nie możesz na to pozwolić... Podróż, mała, czy duża, nie obejdzie się bez muzyki. Zwiększ swój komfort w trasie i po słuchawki wpadnij do Xiaomi Pointu w Lęborku. Jeśli przejeżdżasz nieopodal, koniecznie wstąp do tego miasteczka, bo naprawdę warto! Możesz zobaczyć od groma zabytków, a do tego zrobisz świetne zakupy! Satysfakcja gwarantowana.

Baszta Bluszczowa, Zamek Krzyżacki i Xiaomi Point!

Zacznijmy od tego, co konieczne. Będąc w Lęborku, te miejsca trzeba odwiedzić. Zarówno Zamek Krzyżacki, jak i Baszta Bluszczowa stanowią dla miasteczka swego rodzaju wizytówkę. Po zwiedzaniu możesz spokojnie udać się do nas. Wpadnij po zakup tego, co zostało w domu lub kup coś na pamiątkę wycieczki. Jeśli jesteś stąd, pamiętaj, że wszystko, co będzie Ci potrzebne, znajdziesz w Xiaomi Poincie. Nigdy nie jest za późno na to, żeby odwiedzić nasz sklep i Lębork!

Zwycięstwa 35, 84-300 Lębork

Znajdziesz nas między basztami! Dokładniej, między Basztową a Basztą nr 24. Jeśli szukać porady technologicznej, to tylko tam. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 do 18:00 i w soboty od 10:00 do 14:00. W niedzielę zerknij na Mi-Home.pl, bo Xiaomi Point jest wtedy zamknięty.

Tu kupisz głośnik, telefon i wszystko, co potrzebne

Słuchawki to jedno, ale impreza bez głośnika? Nie możesz sobie tego zrobić. W dodatku znajomy, który miał przywieźć zapasowy, zapomniał o tym. Co teraz? Wycieczka do Xiaomi Pointu! Spokojnie, dasz radę wybrać perfekcyjny głośnik dla siebie. Wybór jest duży, a nasza załoga gotowa na pytania.

A jeśli nie ma tego na miejscu…

Zamów to przez naszą stronę! Odbierz paczkę w Xiaomi Poincie i nie płać za dostawę. Deal, prawda? Wybór produktów jest naprawdę spory, więc research na stronie nigdy nie zaszkodzi. Jeśli różnorodność Cię przytłoczy, wróć do Xiaomi Pointu i poproś o radę. Jesteśmy po to, aby pomóc. Znamy się na produktach Xiaomi jak nikt inny!

Wyjdź z domu z Xiaomi!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.