Mi Smart Clock jest już blisko?

Mi Smart Clock jest już blisko?

Mi Smart Clock, czyli inteligentny budzik Xiaomi, który mamy nadzieję w przyszłości zasili szeregi naszego sklepu. To typowy gadżet na miarę XXI wieku, na który wyjątkowo długo przychodzi nam czekać. Wierzymy jednak, że każdy dzień tego oczekiwania, wart jest możliwości, jakie wraz z pojawieniem się w naszym asortymencie, zafunduje nam ten sprzęt. Co zatem skrywa się pod tą białą, matową obudową i jakiego rodzaju treści przyjdzie nam oglądać na niemal 4-calowym ekranie?

Domowe centrum dowodzenia?

To niepozorne “pudełko”, określane dumnym mianem Mi Smart Clock w całości wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. U podstawy nie mogło zabraknąć warstwy antypoślizgowej, która zapobiegnie ewentualnym przesunięciom urządzenia. Minimalistyczny design inteligentnego budzika Xiaomi sprawi, że idealnie wkomponuje się on w każde pomieszczenie Twojego domu, a kompaktowość sprawi, że znajdzie się dla niego miejsce w niemalże każdym jego zakątku. Choć nazwa Mi Smart Clock mogłaby sugerować, iż jego przeznaczeniem jest przede wszystkim precyzyjne odmierzanie czasu, to w rzeczywistości został on stworzony do bardziej zaawansowanych zadań. Niech przedsmakiem do poznania pełnej funkcjonalności tego sprzętu Xiaomi będzie fakt iż obsługuje on WiFi i Bluetooth, jest kompatybilny z urządzeniami wyposażonymi zarówno w system Android i iOs oraz posiada wsparcie Asystenta Google. Oznacza to nic innego, jak fakt, iż Mi Smart Clock może stać się centrum sterowania inteligentnym domem, do którego obsługi użyjesz jedynie... swojego głosu.

Na dobry początek dnia

Wiesz już, że Mi Smart Clock to inteligentny budzik. W kontekście tym warto nadmienić, iż z poziomu wbudowanego menu możesz go odpowiednio spersonalizować. W zależności od Twojego nastroju czy wystroju pomieszczenia, w jakim budzik Xiaomi się znajduje, możesz dokonać wyboru spośród aż 12 rozmaitych tarcz, które zdobić będą ekran główny. A to tylko przedsmak! Mi Smart Clock za sprawą kolorowego wyświetlacza świetnie sprawdzi się także jako ramka na zdjęcia, o której zawartości możesz decydować tak często, jak tylko Ci się podoba. Ponadto na jego pokładzie nie mogło zabraknąć takich funkcji jak: budzik, wiadomości, pogoda czy kalendarz, które sprawią, że czynności związane z poranną rutyną będziesz już zawsze mieć w jednym, dedykowanym temu miejscu. Mi Smart Clock nie dość, że zadba o Twoją pobudkę, to także dostarczy Ci najważniejszych informacji, od których warto zacząć nowy dzień.

Czas na relaks!

Inteligentny budzik Xiaomi, gdy tylko tego zapragniesz, może zamienić się w odtwarzacz muzyki. Posiada on bowiem dedykowane wsparcie dla popularnych serwisów streamingowych (Spotify, Youtube Music) oraz 1,5-calowy przetwornik. Gdy tylko duet ten połączy swe siły, pozwoli Ci cieszyć się brzmieniem ulubionej piosenki, podcastu czy audycji. Mi Smart Clock może poszczycić się także owocną współpracą z Chromecast. Co to dla Ciebie oznacza w praktyce? Nic innego jak możliwość przesyłania multimedialnych treści tj. filmy czy programy wprost ze swojego smartfona. A jeśli posiadasz inne urządzenie, które jest kompatybilne z Mi Smart Clock, jak np. wewnętrzna bądź zewnętrzna inteligentna kamera Xiaomi, możesz podejrzeć nagrywany przez nią obraz, bezpośrednio na jego ekranie.

A teraz przyznaj szczerze: czy spodziewałeś/spodziewałaś się aż tyle po tym niewielkich rozmiarów sprzęcie? Jest na co czekać, prawda?

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.