Lampka nocna Xiaomi z Bluetooth na Mi-Home.pl

Lampka nocna Xiaomi z Bluetooth

Szukasz lampki, która sprawdzi się nie tylko podczas lektury do snu, ale także wieczornego relaksu? W trakcie kinowego seansu pozostanie wyłączona, ale gdy tylko wstaniesz z fotela, by udać się po przekąski lub uzupełnić zapasy ulubionego napoju, Mi Motion-Activated Night Light 2 (Bluetooth) wypełni pomieszczenie odprężająco ciepłym odcieniem światła, które doda jeszcze więcej klimatu i podkręci filmowe emocje. Zostań z naMi i dowiedz się o niej więcej!

Inteligentne światło Xiaomi

Jak można inaczej nazwać urządzenie, które samo rozświetla pomieszczenie, gdy tylko Cię dostrzeże? Spokojnie, to działa również na domowników oraz Twoich ukochanych zwierzaków. Myślisz, że koty doskonale widzą w ciemności? Niektóre filmy w popularnym serwisie streamingowym temu przeczą. Lepiej dmuchać na zimne i zaopatrzyć się w Mi Motion-Activated Night Light 2 (Bluetooth), Twój pupil Ci za to podziękuje! Zasięg detekcji lampki wynosi aż 6 metrów i posiada pole widzenia 120°, dzięki czemu masz pewność, że nic nie umknie jej uwadze.

Idealna dla relaksu w smart domu

Delikatne i naturalne dla oczu światło o barwie 2800K wprawi Cię w stan pełnego relaksu i wypoczynku po ciężkim dniu pracy. Tak ciepłe oświetlenie jest wprost idealne dla regeneracji organizmu, a jego przytulna aura pozwoli również odpocząć Twoim oczom. To dlatego, że inteligentna lampka Mi Motion-Activated Night Light 2 (Bluetooth) nie emituje szkodliwego dla wzroku niebieskiego światła i jest wyposażona w technologię eliminującą migotanie. Klosz wykonany z materiału PC sprawia, że faktura światła pozostanie miękka i naturalna, przez co nie będzie razić nawet przy bezpośrednim kontakcie wzrokowym. Zdrowe oświetlenie w Twoim domu? Tylko z Xiaomi!

Posłuży jako sensor

Po połączeniu z Bluetooth, lampka Mi Motion-Activated Night Light 2 (Bluetooth) może posłużyć jako źródło informacji dla pozostałych inteligentnych urządzeń Xiaomi w Twoim domu. Dla przykładu bardzo dobrze rozumie się z innymi lampkami nocnymi Xiaomi. Jesteś w sypialni i patrzysz na sufit – widzisz tam dumnie prezentującą się Mi Smart LED Ceiling Light? Jeśli tak, możesz użyć trybu, który sprawi, że lampka sufitowa delikatnie oświetli pokój przy najniższej jasności, jeśli sensor wykryje, że wstajesz z łóżka pomiędzy północą a godziną 7:00 nad ranem. Po co wybudzać się w panice, nerwowo sprawdzając godzinę na smartfonie, skoro Mi Motion-Activated Night Light 2 (Bluetooth) może rozpocząć Twój dzień w odprężający sposób?

Łatwy montaż

Nie potrzebujesz żadnych narzędzi, by stabilnie zamontować lampkę Mi Motion-Activated Night Light 2 (Bluetooth). Podstawa urządzenia została wyposażona w samoprzylepną warstwę, oferującą szybkie i wygodne mocowanie, gdzie tylko chcesz. Konstrukcja pozwala na pełny obrót 360°, dzięki czemu możesz skorygować jej ustawienie po montażu, lub zmianę pozycji świecenia w zależności od zmieniających się okoliczności. Zapomnij o kablach, śrubach i niepotrzebnych nerwach – z Mi Motion-Activated Night Light 2 (Bluetooth) potrzebujesz jedynie pomysłu na to, gdzie ją przykleić i gotowe! Baterie wystarczy wymieniać raz do roku, jeśli używasz lampki na niższych ustawieniach jasności, lub raz na pół roku, jeśli preferujesz dokładne oświetlenie swojego pomieszczenia. Wybieraj tylko renomowane baterie AA, by zapewnić maksymalnie długi czas pracy!

Zdrowe i przyjazne dla oczu światło jest na wyciągnięcie dłoni. Kliknij tutaj i wyposaż swój inteligentny dom w lampkę nocną Mi Motion-Activated Night Light 2 (Bluetooth) już teraz!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.