Fotograficzny przełom, czyli Xiaomi 12S Ultra

Fotograficzny przełom, czyli Xiaomi 12S Ultra

Kiedy myślisz, że w świecie fotografii mobilnej już nic nie jest w stanie Cię zaskoczyć, wtedy zjawia się on… Xiaomi 12S Ultra! To smartfon, dla którego nie ma kadrów niemożliwych. Jesteśmy święcie przekonani, że upora się on z nawet najbardziej niesprzyjającymi warunkami oświetleniowymi, tworząc za jednym dotknięciem ostre jak brzytwa zdjęcia. Xiaomi 12S Ultra to bez wątpienia początek nowej ery, zapoczątkowanej przez współpracę z Leicą. Jej znakiem rozpoznawczym są niezrównanej jakości sprzęty fotograficzne, które w połączeniu z bogatą, ponad stuletnią historią marki oraz najnowocześniejszymi technologiami, zaowocowały smartfonem stworzonym do uwieczniania najpiękniejszych chwil.

Precyzja wykonania

Ponadczasowość — to słowo, które najlepiej opisuje model Xiaomi 12S Ultra. Choć system aparatów odgrywa tu główną rolę, to nie przyćmił on wyjątkowego designu samego urządzenia. Mimo sporych rozmiarów, obiektywy cechuje prosta i klasyczna konstrukcja, łącząca w sobie nowoczesne rzemiosło z dobrze już znaną estetyką projektowania firmy Leica. Tylny panel Xiaomi 12S Ultra został wykonany z przyjaznej środowisku, silikonowej skóry. Poza niezwykle gładkim wykończeniem posiada on charakterystyczną tekstrurę oraz stonowane odcienie (Classic Black, Verdant Green), które przyciągną niejedno spojrzenie. W Xiaomi 12S Ultra nie zapomniano o wodo- i pyłoodporności (IP68), dzięki czemu możesz mieć pewność, że smartfon sprawdzi się w absolutnie każdych warunkach.

Mistrzowskie możliwości

Najwięcej emocji w kontekście Xiaomi 12S Ultra, budzi bez wątpienia zestaw najwyższej jakości obiektywów Leica. To on czyni go ewenementem na skalę światową. Najnowszy smartfon Xiaomi może bowiem z powodzeniem zastąpić aparaty fotograficzne, bez których wykonywanie w pełni profesjonalnych zdjęć było dotąd niemal niemożliwe. U podstaw sukcesu Xiaomi 12S Ultra stoją szkła, tworzące naprawdę zgrane trio. Wydobędą one z chwili to, co najpiękniejsze, a z pozoru zwykłe fotografie uczynią istnymi dziełami sztuki. Na zaawansowany system optyczny Leica, obecny w tym prekursorskim modelu, składają się kolejno:

Obiektyw szerokokątny 50 MP

Ekwiwalent ogniskowej 23 mm z czujnikiem o wielkości aż 1 cala, przysłona f/1.9, optyczna stabilizacja obrazu oraz autofocus z detekcją fazy Octa-PD. Świetnie sprawdzi się do fotografii codzienności, wykonywanej w najróżniejszych warunkach atmosferycznych i oświetleniowych. Duży sensor umożliwi wpuszczenie większej ilości światła, przez co także w nocnych kadrach nie zabraknie najdrobniejszych szczegółów.

Obiektyw ultraszerokokątny 48 MP

Ekwiwalent ogniskowej 13 mm, kąt widzenia o wartości aż 128°, czujnik ½ cala, przysłona f/2.2 i autofocus z detekcją fazy Dual-PD. Uchwycisz z nim najbardziej malownicze krajobrazy i perełki architektoniczne. Zyskaj jeszcze szerszą perspektywę i stwórz zdjęcia, których każdy Ci pozazdrości.

Obiektyw telemakro 48 MP

Ekwiwalent ogniskowej 120 mm, czujnik ½ cala, przysłona f/4.1, optyczna stabilizacja obrazu oraz stabilizacja EIS przy zoomie. Jego zadaniem jest fotografowanie z bliska elementów, które znajdują się w znacznej odległości względem Ciebie. Skróć dystans do naprawdę odległych widoków i czerp z kadrów pełnych szczegółów.

Apetyt na więcej?

Chcesz być na bieżąco z podobnymi nowinkami ze świata Xiaomi? Zapisz się już dziś do naszego newslettera, aby mieć pewność, że żadna nowość Cię nie ominie!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.