Czysty dom z Mi Robot Vacuum-Mop 2

Czysty dom z Mi Robot Vacuum-Mop 2

Skoro to czytasz, to pewnie nie lubisz sprzątać... Albo nie masz czasu lub wolisz spożytkować go na coś bardziej relaksującego. Mi Robot Vacuum-Mop 2 to zbawiciel, który z chęcią poodkurza i wymopuje wszelkie powierzchnie, podczas gdy Ty możesz leżeć wygodnie na łóżku i udawać, że podłoga to lawa. Wpuść do swojego pokoju bohatera dzisiejszego artykułu i zobacz, jak kurz znika pod naporem czystej mocy sprzątającej! Mi Robot Vacuum-Mop 2

Szybszy niż kurz

Tak to już jest, że brud błyskawicznie się akumuluje, a wolno znika… Na szczęście dzięki ogromnej mocy ssącej 2700Pa, Mi Robot Vacuum-Mop 2 potrafi szybko wciągnąć nawet najbardziej uparte zabrudzenia. Co, jeśli nie podoła? Wtedy do akcji wkracza funkcja mopowania, po której każdy parkiet będzie lśnił, jak po świeżo wykonanym cyklinowaniu. Ulepszona względem poprzednika sześciokątna szczotka boczna zapewnia pełne pokrycie oczyszczanej powierzchni, gwarantując maksymalną wydajność bez względu na poziom zabrudzenia.

Masz duże mieszkanie?

To dobrze, bo Mi Robot Vacuum-Mop 2 ma dużą baterię! Pojemność 3200mAh pozwala na oczyszczenie powierzchni nawet 150m² na jednym ładowaniu. Jeśli podczas sprzątania poczuje zmęczenie, automatycznie powróci do dedykowanej stacji ładującej dołączonej do zestawu, a gdy naładuje baterie, kontynuuje sprzątanie dokładnie tam, gdzie zrobił sobie przerwę. Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 to maksymalna efektywność sprzątania, bez obijania się.

Parkour!

Mi Robot Vacuum-Mop 2 to niespełniony akrobata, który jednak wybrał karierę zawodowego sprzątacza. Obawiasz się, że masz zbyt gruby dywan? Patrz, jak Mi Robot Vacuum-Mop 2 wjeżdża na niego i odkurza bez żadnego problemu. Robot sprzątający Xiaomi porusza się swobodnie i jest gotów na każdą przeszkodę, jaką tylko napotka w Twoim domu – nawet do 20 mm. Jego obudowa jest również bardzo smukła (8,1 cm), dzięki czemu z łatwością przemknie pod krzesłami, łóżkiem oraz innymi meblami. Nie ma takiego kąta, którego Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 by nie pozamiatał!

Aplikacja jak marzenie

To Twoje osobiste centrum dowodzenia, w którym sprawdzisz, jak Mi Robot Vacuum-Mop 2 radzi sobie w sprzątaniu i ile czasu zajmie mu to zadanie. Zaplanujesz tam także harmonogram oczyszczania Twojego domu oraz przejmiesz zdalną kontrolę nad swoim inteligentnym odkurzaczem. By skorzystać z tych funkcji, potrzebujesz jedynie smartfona z zainstalowaną aplikacją Mi Home/Xiaomi Home, to wszystko!

Do roboty!

Wybierz Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 i zagwarantuj sobie maksymalne oczyszczanie mieszkania już dziś! W porównaniu z poprzednią generacją możesz liczyć na zwiększoną pojemność baterii, wyższą efektywność pracy, większy pojemnik na wodę oraz masę dodatkowych funkcji. Kliknij tutaj i poznaj bliżej pozostałe roboty sprzątające dostępne w Oficjalnym Sklepie Xiaomi – Mi-Home.pl.

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.