Czas na nowy wentylator Xiaomi

Czas na nowy wentylator Xiaomi

Coraz cieplejsze dni powoli zaczynają dawać Ci się we znaki? Mamy na to sposób! Choć w ofercie naszego sklepu gości już kilka inteligentnych wentylatorów, to na sprzęt pokroju Xiaomi Smart Tower Fan zawsze znajdzie się miejsce. Poznaj jedno z najnowszych urządzeń Xiaomi, które zdążyło już zadebiutować poza granicami naszego kraju. Mamy nadzieję, iż jeszcze tego lata, także w Polsce, zostanie okrzyknięte mistrzem w radzeniu sobie z tropikalnymi temperaturami. Czym cechuje się najnowszy wentylator od Xiaomi i czym wyróżnia się na tle konkurentów? Czytaj dalej, a z pewnością znajdziesz odpowiedzi na te i inne nurtujące Cię pytania. Miłej lektury!

Design na 5+

Xiaomi Smart Tower Fan wyróżnia się przede wszystkim nietypowym designem, który dość mocno odbiega od powszechnie znanych rozwiązań. Mimo iż nie przypomina on typowego wiatraka, to w 100% spełnia on swoją rolę. Minimalistyczna, smukła konstrukcja czyni go sprzętem, potrafiącym wtopić się w niemalże każde otoczenie. Podstawa Xiaomi Smart Tower Fan zajmuje obszar niewiele większy od kartki papieru w rozmiarze A4, przez co znajdzie się na niego miejsce nawet w naprawdę małych przestrzeniach. Ponadto najnowszy wentylator Xiaomi w całości pokryty jest powłoką ABS, dzięki której niestraszne są mu korozja, wilgoć czy odbarwienia, co bardzo często ma miejsce w sprzętach tego typu. Raz na jakiś czas, dla prawidłowego działania będzie wymagać on wyczyszczenia elementów skrytych pod obudową, ale proces ten jest na tyle łatwy, prosty i przyjemny, że bez wątpienia sobie z nim poradzisz.

W dzień i w nocy

Zapewnienie delikatnej i komfortowej bryzy to nadrzędna misja, jaka przyświeca Xiaomi Smart Tower Fan i z której wywiązuje się on brawurowo. Do tego celu służy mu 10 turbin wiatrowych oraz 35 łopatek wentylatora, które w połączeniu z niezwykle dużym wylotem powietrza (6,82 mm) oraz ultraszerokim, regulowanym kątem działania (150°) tworzą zestaw idealny. Wentylator Xiaomi zda egzamin nie tylko podczas upalnych dni, ale i nocy! Jest to możliwe dzięki jego wyjątkowo cichej pracy na poziomie niespełna 35 dB, co pozwoli na komfortowy i niczym nieprzerwany sen w optymalnej temperaturze. Poza cichą pracą Xiaomi Smart Tower Fan może poszczycić się także znikomym zużyciem energii, dzięki czemu korzystanie z jego dobrodziejstw obędzie się bez obaw o wysokie rachunki. Super, prawda?

Sterowanie na wezwanie

Mnogość możliwości sterowania najnowszym wentylatorem od Xiaomi to kolejny argument, który z pewnością przemawia na jego korzyść. Asystent Google, aplikacja Mi Home, czy może pilot zdalnego sterowania? To Ty wybierasz sposób, w jaki chcesz “panować” nad Xiaomi Smart Tower Fan i dzięki któremu każde Twoje życzenie będzie dla niego rozkazem. Lista funkcjonalności wiatraka Xiaomi jest znacznie dłuższa od tych, które wymieniliśmy dotychczas. Nie chcielibyśmy jednak zdradzać jego wszystkich tajemnic, zanim trafi on do polskiej dystrybucji. Wierzymy, że stanie się już niedługo, aby jak najkrócej trzymać Cię w tej niepewności. Jeśli nie chcesz przegapić tego wyjątkowego momentu, zapisz się już dziś do naszego newslettera i czekaj na świeży powiew lata, który nastąpi wraz z pojawieniem się Xiaomi Smart Tower Fan w szeregach Mi-Home.pl!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.