Akumulatorowy wkrętak od Xiaomi

Akumulatorowy wkrętak od Xiaomi

Wiele osób skrywa w sobie talent do majsterkowania, ale do jego wydobycia czasami potrzeba bodźca lub konkretnych narzędzi. Xiaomi Electric Precision Screwdriver to perfekcyjny przyrząd zarówno dla początkujących, jak i dla tych, którzy niejedno już w życiu rozkręcali. Jakiś czas temu na łamach naszego bloga pojawił się artykuł o Mi Cordless Screwdriver – ten sprzęt idealnie sprawdzi się podczas składania nowego zestawu mebli bądź przykręcenia wiecznie poluzowanych zawiasów w szafce. Do czego zatem przysłuży się Xiaomi Electric Precision Screwdriver? O tym opowiemy już za chwilę!

Lubi się z elektroniką

Jak sama nazwa może sugerować, przeznaczeniem naszego dzisiejszego bohatera jest precyzyjna praca na szeroko pojętych sprzętach elektronicznych. Jego kompaktowy rozmiar pozwala sprawnie operować mniejszych pacjentów takich jak zegarki, aparaty, czy smartfony. Od teraz wszelkie naprawy elektroniki będą mogły odbywać się pod Twoim czujnym okiem. Przenośna konstrukcja i długi czas działania na jednym ładowaniu (nawet ponad 400 wkręconych śrubek!) sprawi, że Xiaomi Electric Precision Screwdriver stanie się również idealnym kompanem w podróży. Gdy podczas jednej z wypraw Twój ukochany dron zaliczy nie do końca najlepsze lądowanie, na ratunek pośpieszy mu wkrętarka akumulatorowa Xiaomi. Wypadki się zdarzają, dlatego zawsze warto mieć pod ręką zestaw uniwersalnych bitów dostępnych razem z Xiaomi Electric Precision Screwdriver!

Bity, bity, dużo bitów…

Zaraz po odpakowaniu przesyłki z Mi-Home.pl, Twoim oczom ukaże się niewielkie etui, skrywające elektryczną wkrętarkę oraz wspomniane magnetyczne końcówki. Podejrzanie zgrabny rozmiar paczuszki może sugerować, że metalowych końcówek będzie jak na lekarstwo, ale nic z tych rzeczy! W zestawie znalazło się ich aż 24, charakteryzujących się różnymi rozmiarami i kształtami. 18 krótszych końcówek perfekcyjnie spisze się w najbardziej precyzyjnych pracach jak rozkręcanie przenośnych konsol czy zabawek. Pozostałe 6 bitów o dłuższej strukturze popisowo sprawdzi się podczas manewrowania w trudnodostępnych miejscach jak obudowa telewizora, czy inny sprzęt o bardziej pokaźnych gabarytach. Wszystkie metalowe części zostały wykonane z ultratrwałej stali narzędziowej klasy S2 mogącej pochwalić się 60 punktami w skali Rockwella. 60HRC to gwarancja bezawaryjnej pracy przez lata i pewność, że bit nie straci swoich właściwości po regularnych spotkaniach z wkręcaną bądź wykręcaną śrubką.

Precyzja wykonania

Skoro już przy wytrzymałości jesteśmy… Xiaomi Electric Precision Screwdriver swoim kształtem i specjalną nacinaną strukturą 3D znacząco zwiększa przyczepność do palców, zapewniając pewny chwyt. Jeśli jakimś cudem elektryczny wkrętak wyślizgnie Ci się z dłoni, to spokojna głowa! Aluminiowa obudowa wykonana w procesie anodowania zniesie niejedno, a liczne zabezpieczenia baterii wkrętaka zapewnią pełne bezpieczeństwo od przepięcia, przegrzania i wielu innych nieprzyjemnych zdarzeń. Urządzenie podładujesz dzięki uniwersalnemu portowi ładującemu USB Typu-C, obok którego znajduje się pomocna dioda informująca o aktualnym stopniu naładowania.

Masz już pomysł, do czego użyjesz elektrycznego wkrętaka Xiaomi? Wybierz Xiaomi Electric Precision Screwdriver i niech rozpocznie się wkręcanie!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.