Xiaomi TV Q2 65”

Xiaomi TV Q2 65”

Urządzasz mieszkanie i przyszła pora na to, aby wyposażyć je w centrum domowego wypoczynku? Niezaprzeczalnie potrzebujesz telewizora, a jak to na Mi-Home.pl mamy w zwyczaju, przygotowaliśmy dla Ciebie całkiem niezłą propozycję. Zobacz, dlaczego warto zainwestować w najnowsze rozwiązanie od Xiaomi. Poznaj smart TV, który potencjalnie może stać się sercem Twojego salonu.

Chcesz oglądać najnowsze produkcje filmowe, ukochane seriale i burzące krew w żyłach thrillery zajadając się przy tym popcornem? Ustaw wygodnie kanapę i przygotuj miejsce na stoliku. Na salony wkracza niesamowity obraz dzięki technologii Quantum dot, studyjna jakość dźwięku DTS-X, a wraz z nimi prawdziwa rozkosz wypoczynkowego ducha. Wiemy, co może Ci to umożliwić! Już niedługo po przeczytaniu dzisiejszego artykułu może się okazać, że potrzebujesz miejsca na ... na Xiaomi TV Q2 65”. Po co przystawać na półśrodki, jeśli możesz mieć wszystkie możliwości?

Dla rozjaśnienia opowiemy trochę o tym, co prezentowany telewizor może Ci zaoferować. Przede wszystkim, na pierwszy plan wysuwają się jego pokaźne gabaryty. Mimo niezwykle cienkiej konstrukcji i ogromnej przekątnej obrazu równej aż 65 calom, Smart TV jest stabilny i pięknie prezentuje się w każdym wnętrzu. Design nie jest krzykliwy, jednak wabi oko swoją elegancją i wyrafinowaniem, na co wystarczy spojrzeć, aby samemu się przekonać. Solidną konstrukcję zapewnia między innymi mocna rama ze stopu aluminium oraz silne podstawki, na których bez problemu opiera się cały ciężar urządzenia.

Wyjątkowy spektakl

Wyobraź sobie następujący scenariusz: po wymagającym dniu, wracasz do domu z chęcią wyjścia do kina. Brakuje Ci jednak sił, by się do niego zebrać i wtem, przypominasz sobie, że wystarczy jedno polecenie, aby zbliżyć się do wymarzonego doświadczenia kinowego. Wypowiadasz słowa: “Ok Google, włącz telewizor” i już, właśnie znajdujesz się we własnej loży filmowej. Teraz pozostaje Ci jedynie wybrać ulubioną aplikację streamingową. Możesz to zrobić za pomocą pilota lub znów, posłużyć się Asystentem Google. Tysiące aplikacji i miliony tytułów znajdują się w zasięgu ręki.

Czy domowe warunki mogą zastąpić wyjście do kina?

Na to pytanie każdy odpowie sobie sam, jednak ciężko o lepsze możliwości niż te zapewniane przez Xiaomi TV Q2 65”. Technologia MEMC zwiększa płynność obrazu, co staje się niezwykle przydatne podczas oglądania wydarzeń sportowych. Możesz zrezygnować z oglądania igrzysk w zatłoczonych i głośnych barach na rzecz spotkań ze znajomymi we własnym mieszkaniu. Ekran QLED o jakości Ultra HD+ 4K nie zawiedzie Twoich oczekiwań. Jeśli od czasu do czasu lubisz oglądać filmy przyrodnicze lub dokumenty, ucieszy Cię fakt, że Xiaomi TV Q2 65” odwzorowuje aż 1,07 miliarda kolorów. Poczuj atmosferę dalekich podróży i odkryj prawdziwe barwy najdalszych zakątków świata.

Chcesz więcej? Xiaomi TV Q2 65” jest odpowiedzią!

Niezależnie od tego, na czym skupiają się Twoje wymagania względem inteligentnego telewizora, Xiaomi TV Q2 65” trafia w każdy punkt. Lubisz słuchać muzyki lub urządzać imprezy? Pełnozakresowe głośniki oddadzą najlepsze brzmienie Twoich ulubionych utworów, a imponujący obraz wyświetli teledysk, tekst piosenki lub animacje w najlepszej jakości. Na straży jakości czuwa technologia Dolby Atmos® i DTS:X®, czyli sprzęt z najwyższej półki.

Zobacz jeszcze więcej!

Zajrzyj tu i poznaj szczegółowy opis Xiaomi TV Q2 65”. Zobacz, jak wiele może Ci dać najnowszy telewizor Xiaomi i przekonaj się, najlepiej na własnej skórze 😉, jak wygląda rozrywka najwyższej jakości. Jeśli chcesz rozglądnąć się za innym rozmiarem telewizora Xiaomi, informujemy, że na naszej stronie znajdziesz również modele w rozmiarze 50 i 55 cali.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.