Xiaomi Buds 3 Star Wars Edition

Xiaomi Buds 3 Star Wars Edition

Uniwersum Star Wars budzi w Tobie niemałe emocje? Uwielbiasz wszelkie gadżety związane z marką i nie możesz doczekać się kolejnych limitowanych edycji produktów? Nie czekaj już ani chwili! Słuchawki z krańca galaktyki wkroczyły już na nasze wirtualne półki. Zobacz, jak się prezentują Xiaomi Buds 3 Star Wars Edition.

Zaskoczenie na każdym kroku

Wyobraź sobie następujący scenariusz. Zamawiasz nowiutkie słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Buds 3 Star Wars Edition z darmową przesyłką do dowolnego Paczkomatu w Polsce. Wracasz do domu i otwierasz starannie zapakowaną paczkę. Twoim oczom ukazuje się wyjątkowy design z wizerunkiem Stormtroopera. Przyglądasz się mu kilka minut, nie mogąc oderwać wzroku od miniaturowego portretu. Otwierasz etui ładujące, a w środku - kolejne pozytywne zaskoczenie.

Dwa w jednym

Klasyczne Xiaomi Buds 3 zamówisz w jednym z dwóch wariantów kolorystycznych, jednak edycja Star Wars te dwie opcje łączy w jedną, jeszcze bardziej wyjątkową. Wierzchnia warstwa pudełeczka ładującego jest biała niczym zbroja Stormtroopera. Dla odmiany wnętrze jest czarne, jak ciemna strona mocy, której służą jego szeregi. Wkładki douszne również się wyróżniają. Połączenie dwóch kolorów nadaje im niepowtarzalny klimat i zapewnia schludny wygląd. Nie obawiaj się o przebarwienia, bo wysokiej klasy materiały nie stracą koloru, a na czarnej uszczelce utrzymującej wkładkę w uchu, nie będzie widać zabrudzeń.

Pieczołowite wykonanie

Jak na tak ogromną skalę projektu przystało, każdy szczegół jest dopracowany w najwyższym stopniu. Nie tylko etui ładujące oraz słuchawki zostały wykonane w szczególny sposób. Galaktyczny ślad zaznaczył się również na załączonym do zestawu kabelku USB-C oraz instrukcji obsługi. Zdecydowanie polecamy pozostawić pudełko po słuchawkach Xiaomi Buds 3 Star Wars Edition na pamiątkę. Być może znajdziesz dla niego nowe zastosowanie.

Wyciszenie, moc, skupienie

Często uczysz się w bibliotece lub czytelni? Pracujesz z kawiarni lub mieszkasz w hałaśliwym miejscu? Przyda Ci się trochę skupienia. Trzy tryby aktywnej redukcji szumów ANC (do 40dB) oraz tryb przezroczystości zagwarantują Ci pełną koncentrację na wykonywanych czynnościach. Odpal ulubioną muzykę i poczuj moc, jaka w Tobie drzemie, patrząc na kolejne wykonane zadania na swojej liście.

Siła połączenia

Proces parowania Xiaomi Buds 3 jest niezwykle prosty i szybki. Po jego zakończeniu nie musisz przejmować się zakłóceniami, ponieważ słuchawki mają aż 10-metrowy zasięg. Oznacza to, że nie musisz mieć przy sobie telefonu czy laptopa, gdy tańczysz do ulubionej muzyki w pokoju. Możesz swobodnie bawić się z ukochanym pupilem i odłożyć smartfona na półkę, nie rezygnując z szaleństw na parkiecie.

Ile masz czasu?

Zapowiada się trudna sesja lub długa zmiana w pracy? Umil sobie czas z ulubioną playlistą w jakości premium. Spakuj swoje słuchawki Xiaomi Buds 3 Star Wars Edition do plecaka i nie martw się o ponowne ładowanie sprzętu. Załóż słuchawki i rozkoszuj się utworami Johna Williamsa i Londyńskiej Orkiestry Symfonicznej oraz wielu innych znakomitych twórców. Z nowymi słuchawkami możesz słuchać muzyki, audiobooków lub podcastów do 7h, w połączeniu z etui ładującym, wydłużysz ten okres do 32 godzin. Niech muzyka będzie z Tobą, na długo! Kliknij link i spraw sobie najnowsze słuchawki Xiaomi Buds 3 Star Wars Edition już dziś!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.