Frytownica beztłuszczowa Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4L

Frytownica beztłuszczowa Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4L

Lubisz być na bieżąco ze wszelkimi nowościami pojawiającymi się na naszej stronie? Mamy dobrą wiadomość. Zmodernizowana wersja popularnej frytkownicy beztłuszczowej Mi Smart Air Fryer 3.5L, o której pisaliśmy więcej tutaj, jest już dostępna w sprzedaży. Poznaj produkt, dzięki któremu przygotujesz pieczone, smażone, a nawet fermentowane potrawy!

Frytownica beztłuszczowa z funkcją gotowania, pieczenia, fermentowania i grillowania staje się niezmiernie przydatna podczas urządzania nowoczesnej kuchni. Marzenia o zdrowym ciele, bez potrzeby stosowania skomplikowanych diet i odmawiania sobie przyjemności z jedzenia i gotowania, stają się coraz bardziej realne. Nic dziwnego, że frytownice beztłuszczowe są niezwykle popularne nie tylko za granicą, ale i w Polsce.

Co zrobisz w Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4l?

Od klasycznych dań, pieczeni, ziemniaków w koszulkach, skrzydełek z grilla, zup, aż po ciasta, desery, jogurt, czy nawet fermentowane napoje. Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4L jest gotowa na wszelkie kulinarne wyzwania. Jednym z atutów tej nowej frytownicy, jest pojemność aż do 4 litrów. Takie gabaryty pozwalają na przygotowanie posiłków dla całej rodziny. W porównaniu do standardowych urządzeń tego typu, Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4L pozwala na jednoczesne przygotowanie większej ilości jedzenia, co pomoże Ci zaoszczędzić czas.

Czysta sprawa

Wszystkie elementy Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4L, w tym kosz i tacka na olej, są wykonane z materiałów wysokiej jakości, co zapewnia trwałość i wygodę użytkowania. Urządzenie łatwo się czyści i nie zajmuje dużo miejsca na blacie. Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4L posiada również wbudowany wyświetlacz, który wskazuje tryb i temperaturę przygotowywanego posiłku, co ułatwia monitorowanie procesu gotowania. Urządzenie jest również wyposażone w system bezpieczeństwa, który zapobiega przegrzaniu. Innowacyjna funkcja inteligentnego gotowania pozwala na programowanie czasu i temperatury, co pozwala na dokładne dostosowanie procesu przygotowywania jedzenia do indywidualnych potrzeb. Planuj posiłki z nawet 24-godzinnym wyprzedzeniem!

Okno na kulinarny świat

Nowa frytownica beztłuszczowa Xiaomi Smart Ait Fryer Pro 4L jest wyposażona w okno wykonane z hartowanego szkła. Umożliwia ono kontrolę procesu przygotowywania posiłków bez wyciągania pojemnika na żywność. Dzięki wbudowanej szybie skończysz z utratami ciepła związanymi z uchylaniem szuflady. Nie obawiaj się o stan przygotowanych dań, mając je cały czas na oku. Kontroluj stan gotowości jedzenia i obserwuj, jak nabiera niepowtarzalnego smaku i pięknego koloru.

Wygodny wyświetlacz

Programuj ustawienia Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4L za pomocą ekranu OLED Knob. Odpowiedni tryb wybierzesz za pomocą ruchu pokrętłem, a wciskając go, zatwierdzisz wybór. Niezwykle proste, prawda? Korzystaj z 11 predefiniowanych trybów i przepisów dostępnych online. Gdy po długim dniu nie będziesz mieć już siły na gotowanie, pomocny może okazać się wbudowany Asystent Google. Przygotuj składniki potrzebne do wykonania ulubionych smakołyków i zleć włączenie urządzenia, wypowiadając odpowiednie polecenie zaczynające się od słów: Ok Google.

Masz ochotę na nowe odkrycia kulinarne? Dokonaj ich z pomocą nowego Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4L!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.