Redmi Note 12S

Redmi Note 12S

Interesujesz się najgorętszymi wydarzeniami świata technologii, a premiery Redmi Note 12S wyczekujesz ze zniecierpliwieniem już od kilku miesięcy? Wszystkie informacje są już dostępne! Zobacz, na co stać najnowszy model telefonu komórkowego od Xiaomi i sprawdź, czy spełniły się Twoje oczekiwania dotyczące nowinki serii Redmi Note!

Zapisz swoje wspomnienia

Chcesz podróżować, spotykać się ze znajomymi i dzielić się najpiękniejszymi momentami z bliskimi? Postaw na najlepszą jakość zdjęć, posługując się profesjonalnym aparatem o ogromnej rozdzielczości aż 108MP. Wykorzystaj wyjątkowe funkcje dostępne w Redmi Note 12S i nadaj fotografiom wyjątkowego wyrazu przy użyciu FilmCamera - serii filtrów inspirowanych autentycznymi stylami filmowymi ubiegłych dekad. Błyskawicznie przesyłaj efekty swojej pracy za pomocą sieci Wi-Fi, transmisji danych lub wbudowanego modułu Bluetooth. Zobacz, jak szybko jesteś w stanie działać na nowym smartfonie, nie przepłacając za znakomitą jakość.

Aż miło się patrzy

Niezależnie od tego, czy wykorzystujesz telefon do pracy, czy rozrywki, Redmi Note 12S zapewni Ci dobre warunki podczas każdej z tych czynności. Wyświetlacz AMOLED z wysokim współczynnikiem odświeżania na poziomie 90Hz nie pozwoli na nawet najmniejsze opóźnienia i wyeliminuje zacinanie się obrazu. Surfuj po internecie, szukaj informacji i pracuj na telefonie, korzystając ze znakomitego, czułego i responsywnego ekranu najwyższej klasy. Tryb czytania 3.0 zmniejszy zmęczenie Twoich oczu, a wysoki wskaźnik kontrastu sprawi, że nawet w pełnym świetle słonecznym, zobaczysz wyraźnie wyświetlane treści.

Dla zabieganych

Wychodzisz z domu na długie godziny i potrzebujesz czegoś, co dotrzyma Ci kroku nawet przez całą dobę? Odpowiedzią może okazać się telefon wyposażony w baterię 5000mAh. Zrezygnuj z powerbanka na rzecz smartfona od Xiaomi, który zniesie liczne wyzwania bez przysparzania Ci stresu związanego ze stanem baterii. Zdarzało Ci się zapomnieć o podłączeniu urządzenia do gniazdka? Dzięki szybkiemu ładowaniu 33W nawet w najbardziej kryzysowej sytuacji Redmi Note 12S szybko nadrobi to niedociągnięcie.

Dodatkowa oferta!

Jeśli zdecydujesz się na zakup Redmi Note 12S między 9 a 15 maja, możesz otrzymać zwrot na konto w wysokości 200 zł. Wystarczy, że wejdziesz na tę stronę i zarejestrujesz swój zakup do 31 maja. Pełny regulamin promocji znajdziesz pod tym linkiem. Smartfon z ogromnymi możliwościami i dwieście złotych w kieszeni - zapowiada się obiecująco, prawda? Jeśli chcesz dowiedzieć się o najnowszym modelu serii Redmi Note jeszcze więcej, kliknij tutaj. Przeglądnij kartę produktu i nie daj takiej okazji przejść koło nosa.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.