Życzymy wesołych i spokojnych świąt wielkanocnych!

Życzymy wesołych i spokojnych świąt wielkanocnych!

Z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych, życzymy Wam wszystkiego najlepszego! Niech ten czas przyniesie wiele radości, uśmiechu i spokoju do Waszych domów.

Mamy nadzieję, że nadchodzące dni staną się idealną okazją do odpoczynku i regeneracji sił. Życzymy, aby każdy z Was spędził te chwile w gronie najbliższych. Niech świąteczna atmosfera zainspiruje Was do niesienia pomocy i dzielenia się radością.

Samych dobrych chwil - życzy zespół Mi-Home.pl!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.