Nowy telefon Xiaomi - Redmi Note 12 Pro+ 5G

Nowy telefon Xiaomi - Redmi Note 12 Pro+ 5G

Nie wiemy jak Wy, ale my wciąż jeszcze emocjonujemy się niedawną polską premierą nowej serii Redmi Note 12. Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z naszym artykułem o jego najbardziej popularnym przedstawicielu - Redmi Note 12 - to zapraszamy tutaj. Dzisiaj bierzemy pod lupę jego starszego brata – wersję Pro+ 5G. Zachęcamy Was do lektury, jeżeli chcecie się dowiedzieć, czym się wyróżnia i dlaczego warto zawiesić na nim oko 😉

Zdjęcia jak z lustrzanki

Ponoć najlepszy aparat, to ten, który mamy akurat pod ręką. A jeżeli w naszym zasięgu znajduje się ten, który jest dostępny w Redmi Note 12 Pro+ 5G, to mamy pewność, że zdjęcia będą na najwyższym poziomie. Aparat o niesamowitej rozdzielczości 200MP wsparty siedmio-elementowym obiektywem i optyczną stabilizacją obrazu zapewni nam ujęcia obfitujące w niezwykłe szczegóły oraz ostrość niezależnie od pory dnia. Obiektyw szerokokątny pozwoli nam uchwycić nawet najbardziej wymagające panoramy bez obaw o to, że najważniejsze elementy krajobrazu zostaną ucięte.

Zobacz więcej

Redmi Note 12 Pro+ 5G wyposażony jest w wyświetlacz Flow AMOLED. Dzięki niemu Wasze wizualne doświadczenia wejdą na zupełnie inny poziom. Przeglądane treści będą jaśniejsze, kolory będą miały wyższy kontrast, a to sprawi, że odbiór Waszego ulubionego filmu będzie jeszcze bardziej płynny i wyrazisty. Formuła Flow AMOLED pozwoli na zmniejszenie dolnej ramki ekranu, dzięki czemu obraz na wyświetlaczu będzie maksymalnie pełny, a żaden szczegół nie umknie Waszej uwadze.

A gdyby tego było mało, dodamy, iż Redmi Note 12 Pro+ 5G wyposażony jest w:

• 120Hz częstotliwości odświeżania dla płynnego przeglądania treści;
• Dolby Vision® dla nieziemskiej jakości obrazu;
• Dolby Atmos® i podwójne głośniki dla jeszcze lepszego, wręcz kinowego dźwięku.

Brzmi jak idealne combo? Bo tak właśnie jest! 💪

Praca, praca, praca

Aby można było w pełni korzystać z tego smartfona, Xiaomi zadbało o to, aby wyposażyć go w potężną baterię 5000 mAh. Dzięki tej pojemności możecie pozwolić sobie na przykład na 19 godzin binge watchingu Waszego ulubionego serialu lub aż 149 godzin słuchania albumów Krzysztofa Krawczyka (tak, tak, lubimy jego twórczość 😍). Ale to nie wszystko. Inteligentna funkcja HyperCharge 120W pozwoli naładować Redmi Note 12 Pro+ 5G w - nie uwierzycie! – jedyne 19 minut! To mniej więcej tyle, ile zajmuje Wam poranny makijaż bądź przygotowanie śniadania ukochanej osobie.

Design też jest ważny

Obok tego telefonu nie sposób przejść obojętnie. Szklany tył, wzbogacony metalową dekoracją aparatu, zapewnia nie tylko trwałość, ale i elegancję, przyciągając niejedno spojrzenie. Zaokrąglone krawędzie gwarantują lepsze dopasowanie do dłoni, dzięki czemu możecie mieć pewność chwytu i nie musicie się obawiać, że telefon wypadnie Wam z ręki.

Podsumowując: Redmi Note 12 Pro+ 5G to doskonały wybór dla osób, którym zależy na smartfonie z wyższej półki. Flagowy aparat 200MP da możliwość uchwycenia każdej najważniejszej chwili. Funkcja szybkiego ładowania sprawi, że smartfon będzie zawsze pod ręką gotowy do akcji. A gdy dodamy do tego nowoczesny układ chłodzenia z komorą parową, obsługę NFC oraz wydajny procesor MediaTek Dimensity 1080 z 5G, to okazuje się, że dostajemy do dyspozycji prawdziwą technologiczną bestię! 🦾

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.