Redmi Note 12 Pro 5G z cashback 300 zł!

Redmi Note 12 Pro 5G z cashback 300 zł!

Ostatnio mogliście poczytać o Redmi Note 12, a dzisiaj bierzemy pod lupę kolejnego członka rodziny tej serii, czyli wersję Pro 5G. Przyjrzymy się bliżej jego cechom, sprawdzimy możliwości, dowiemy się, co go wyróżnia i dlaczego warto go kupić. Zapraszamy.

Szyk, styl, wygoda

Redmi Note 12 Pro 5G został zaprojektowany z myślą o każdym użytkowniku. Nowe wymiary smartfona wpływają znacząco na komfort jego użytkowania. 7,9 mm grubości oraz 187 g wagi, płaska ramka i tył ze szkła nie tylko nadają mu klasy, ale również poprawiają chwyt i dają wygodę trzymania. Dodatkowo telefon dostępny jest w trzech zniewalających kolorach, każdy więc może znaleźć model pasujący idealnie do siebie.

Ekran do zadań specjalnych

W Redmi Note 12 Pro 5G zastosowano wysokiej jakości ekran Flow AMOLED, który pozwala zmniejszyć dolną krawędź i rozszerzyć ekran, wpływając tym samym na spotęgowanie doznań i ograniczenie rozpraszania uwagi.

Ten 6,67” wyświetlacz wykonany jest z zaawansowanego, elastycznego materiału, który zwiększa jasność i oferuje szerszą gamę kolorów przy zachowaniu wysokiego kontrastu. Ta kombinacja zapewnia bardziej spójny obraz i wciągające wrażenia wizualne.

Wisienką na torcie będzie wysoka, bo aż 120 Hz częstotliwość odświeżania, dzięki której przeglądanie stron, oglądanie filmów czy seriali, a nawet granie w gry, będzie płynniejsze i pozbawione opóźnień.

Zawsze gotowy do działania

W Redmi Note 12 Pro 5G wbudowana jest duża bateria o pojemności 5000 mAh dla długotrwałej i ciągłej możliwości korzystania ze smartfona. Daje Ci ona możliwość przeglądania mediów społecznościowych do 7 godzin albo oglądania filmów nawet przez 10 godzin. A jeżeli bateria będzie wymagała dodatkowej mocy, to dzięki turbo ładowaniu 67 W naładujesz telefon do 100% w ciągu zaledwie 15 minut!

Stworzony do fotografii

Redmi Note 12 Pro 5G wyposażony jest w szereg nowoczesnych rozwiązań, które sprawią, że zdjęcia będą wyglądy perfekcyjnie i w pełni profesjonalnie. Zacznijmy od czujnika IMX766, który dzięki swojej dużej pojemności pochłania jeszcze więcej światła, zapewniając tym samym automatycznie ustawienie ostrości, co przekłada się na możliwość błyskawicznego robienia mega ostrych zdjęć.

50MP aparat główny wyposażony jest w optyczną stabilizację obrazu (OIS), która nie tylko ograniczy potencjalne wstrząsy i wibracje, ale również lepiej przechwyci światło. Efektem tego będę zdjęcia o wyraźnie lepszej jakości, i to niezależnie od tego, czy wykonacie je w pełnym słońcu, słabo oświetlonym pomieszczeniu czy po zmroku.

Jeżeli wytrwaliście do końca naszego artykułu, to zapewne zgodzicie się z nami, że Redmi Note 12 Pro 5G to zdecydowanie telefon godny uwagi. A jak dodamy do podsumowania takie cechy jak:

• procesor MediaTek Dimensity 1080 z 5G zwiększający prędkość i zmniejszający zużycie energii,
• system chłodzenia skutecznie obniżający temperaturę rdzenia podczas nawet najbardziej zaawansowanych działań,
• technologię NFC do płatności zbliżeniowych,

to bez dwóch zdań ten smartfon staje się naszym wyborem numer jeden! A teraz dodatkowo mamy na niego promocję - 300 zł zwrotu na konto przy zakupie do 16 kwietnia. Coś nam się wydaje, że nie będzie lepszego momentu na jego kupno - zapraszamy 🙂

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.