Najnowszy smartwatch - Redmi Watch 3

Najnowszy smartwatch - Redmi Watch 3

​ ​ ​

Xiaomi wydało niedawno Redmi Watch 3, najnowszy dodatek do ich linii inteligentnych zegarków. Redmi Watch 3 to nowoczesny smartwatch, który oferuje szeroką gamę funkcji z wyższej półki. Zastanawiasz się, co może Ci zaoferować? Zapraszamy po odpowiedzi…

​ ​

Budowa i wyświetlacz

Redmi Watch 3 ma kwadratowy 1,75-calowy dotykowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 390 × 450 pikseli, który zapewnia wyraźny i ostry obraz. Ekran jest trwały i odporny na zarysowania. Zegarek ma lekką konstrukcję i jest wyposażony w silikonowy pasek, który zapewnia komfort noszenia przez długi czas.

​ ​ ​

Czas pracy na baterii

Redmi Watch 3 jest wyposażony w ogniwo litowo jonowe 289 mAh, które zapewnia długą pracę, aż do 12 dni na jednym ładowaniu. W zależności od stopnia intensywności użytkowania, wynik ten może się nieznacznie różnić. Dodatkową zaletą jest wykorzystanie ładowania magnetycznego, które zdecydowanie ułatwia codzienne użytkowanie.

​ ​

Funkcje

Redmi Watch 3 dysponuje licznymi urozmaiceniami. Posiada wbudowany monitor tętna i SPO2 oraz tracker snu, który umożliwia użytkownikom kontrolę podstawowych parametrów zdrowia i kondycji. Zegarek ma również dostęp do ponad 120 trybów sportowych, w tym biegania, jazdy na rowerze i pływania, co umożliwia śledzenie aktywności i postępów w czasie rzeczywistym. Z takim gadżetem na nadgarstku, ćwiczenia staną się przyjemniejsze. Zbliż się do wymarzonej sylwetki Adonisa już tego lata!

​ ​

Urządzenie posiada również szereg inteligentnych funkcji, w tym synchronizację powiadomień z mediów społecznościowych, informacje o połączeniach i wiadomościach, a także możliwość zdalnego sterowania muzyką. Redmi Watch 3 jest kompatybilny zarówno z urządzeniami z systemem Android, jak i iOS, co czyni go dostępnym dla szerszego grona użytkowników. Wystarczy, że połączysz go ze swoim telefonem Xiaomi, Redmi lub POCO, a połączenie przychodzące odbierzesz unosząc rękę z Redmi Watch 3 na nadgarstku.

​ ​

Interfejs użytkownika

Redmi Watch 3 jest zasilany przez autorski system operacyjny, który zapewnia prosty i intuicyjny interfejs. Zegarek ma wyświetlacz dotykowy, który jest responsywny i łatwy w nawigacji. Personalizacja tarczy zegarka możliwa jest za pomocą szeregu wstępnie zainstalowanych wzorów, a także dzięki pobraniu spośród ponad 200 projektów dodatkowych motywów. Możesz nie tylko w łatwy sposób obsługiwać Redmi Watch 3 ale i sprawić, aby był naprawdę wyjątkowy. Spersonalizuj tarczę zegarka do swoich indywidualnych kryteriów!

​ ​ ​

Podsumowując

Redmi Watch 3 to doskonały smartwatch o eleganckim wyglądzie, cechuje się długą żywotnością baterii oraz posiada szereg funkcji śledzenia zdrowia i fitnessu, które sprawiają, że jest to inwestycja warta swojej ceny. Jeśli szukasz nowego smartwatcha, który zapewnia wiele możliwości, jest stylowy, wygodny i wielozadaniowy, Redmi Watch 3 jest zdecydowanie wart kupienia. Teraz możesz go zamówić razem z Redmi Note 12 Pro+ 5G w specjalnej premierowej ofercie. Zawalcz o szczytową formę i zdrowie z nową opaską od Xiaomi na nadgarstku!

​ ​
Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.