Gładka cera z inFace Sonic Facial Device MS2000

Gładka cera z inFace Sonic Facial Device MS2000

Pielęgnacja jest fundamentalną kwestią w drodze do osiągnięcia gładkiej i nieskazitelnej skóry. Codzienne, poranne i wieczorne oczyszczanie jest kluczowe w osiągnięciu długotrwałych i utrzymujących się efektów. Dermatolodzy w zależności od rodzaju i kondycji cery mogą zalecić nocne, olejowe mycie twarzy lub wyszukać kolejne rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb. Niezależnie od tego, na którą metodę się zdecydujesz, szczoteczka inFace Sonic Facial Device MS2000 może stać się ciekawym urozmaiceniem i znakomitym narzędziem dopełniającym rutynę.

Jak działa inFace Sonic Facial Device MS2000?

Szczoteczka do mycia i masażu twarzy posiada 3 ustawienia czyszczące. Każde z nich wspiera regenerację nie tylko wierzchnich, ale i głębokich warstw skóry. Dzięki przemyślanej konstrukcji możesz kontrolować natężenie drgań, dostosowując je do własnych preferencji. Od delikatnego drżenia po silniejsze wibracje.

Pełne oczyszczenie

Tryb precyzyjnego czyszczenia wykorzystuje ruch do usuwania zanieczyszczeń i martwych komórek skóry. Podczas codziennego oczyszczania zwilż twarz i nałóż na nią niewielką ilość produktu myjącego. Następnie uruchom inFace Sonic Facial Device MS2000 i okrężnymi ruchami wykonaj masaż, ustawiając tryb pracy na delikatny.

Lifting na zawołanie

Chcesz ujędrnić skórę twarzy i zminimalizować efekty starzenia? Nic prostszego! Mimo że nie ma magicznego leku na odwrócenie znaków czasu, nic nie przeszkodzi nam w tym, aby starać się te procesy minimalizować. Ustaw tryb czyszczenia na normalny i wykonaj masaż twarzy przez 90 sekund, wykorzystując do tego celu wbudowany czasomierz. InFace Sonic Facial Device MS2000 działa poprzez stymulowanie mięśni twarzy, co pobudza produkcję kolagenu. W efekcie skóra staje się bardziej jędrna i uniesiona. Pożegnaj się z wiotką skórą i powitaj swoje naturalne, pełne blasku oblicze.

Zmaksymalizuj działanie składników aktywnych

Lubisz zakupy, a Twoja łazienka jest przepełniona szeregiem różnorodnych kremów, serów i masek odżywczych? Oczyszczając skórę twarzy za pomocą inFace Sonic Facial Device MS2000, sprawisz, że stanie się ona bardziej podatna na działanie składników aktywnych w kosmetykach. W końcu nie po to wydaje się na nie pieniądze, aby marnowały się w słoiczkach! Zobacz, jak efekty przedstawiane na reklamach stają się rzeczywistością, a Ty przybliżasz się do swoich marzeń o nieskazitelnej skórze.

Dzięki zachowaniu rutyny możesz w prosty sposób sprawdzić, jaki wpływ na stan Twojej cery ma codzienne stosowanie szczoteczki inFace Sonic Facial Device MS2000 z różnego rodzaju specyfikami do pielęgnacji. Poznaj siebie i potrzeby własnego ciała dla osiągnięcia najlepszych rezultatów!

Wbudowany akumulator umożliwi Ci wygodne i praktyczne korzystanie z urządzenia. Szczoteczka jest bezprzewodowa, co sprawia, że staje się jeszcze łatwiejsza w użyciu. Nie musisz zawracać sobie głowy ciągłym ładowaniem szczoteczki. Wystarczy, że raz na trzy miesiące podłączysz urządzenie do prądu.

Wysokiej klasy materiały wykorzystane do produkcji inFace Sonic Facial Device MS2000 zapewnią Ci dodatkowy komfort. Silikon klasy medycznej jest wyjątkowo delikatny w dotyku, więc nie podrażni nawet najbardziej delikatnej skóry. Miej pewność, że każde użycie inFace Sonic Facial Device MS2000 jest całkowicie bezpieczne!

Spodobał Ci się ten produkt? Zamów go już teraz klikając tutaj. Po więcej interesujących tekstów zapraszamy do zakładki Recenzje na Mi-Home.pl!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.