Nowa hulajnoga Xiaomi Electric Scooter 4 Pro

Nowa hulajnoga Xiaomi Electric Scooter 4 Pro

Jak mawia staropolskie przysłowie: kwiecień plecień wciąż przeplata, trochę zimy, trochę lata. I choć pogoda za oknem jest zmienna i kapryśna, to najwyższy czas zacząć przygotowania do wiosennych wypraw i pomyśleć, czym w tym roku będziecie dojeżdżać do pracy lub szkoły. Mamy małą sugestię - hulajnoga od Xiaomi nadaje się do tego idealnie. A dokładnie model Xiaomi Electric Scooter 4 Pro. Dlaczego? O tym dowiecie się z dzisiejszego artykułu.

Rozmiar ma znaczenie!

Nowa hulajnoga Xiaomi Electric Scooter 4 Pro to zdecydowanie bardziej komfortowa jazda dzięki nowym, większym wymiarom. Jest wyższa o 6 cm od swojej poprzedniczki, wersji Pro 2 i dłuższa o prawie 7 cm. Kierownica zrobiła się szersza o ponad 5 cm, a pokład o prawie 2 cm. Dodatkowo - również opony zyskały nowe rozmiary (aż 10 cali). Wszystkie te zmiany wpływają pozytywnie na użytkowanie pojazdu - hulajnoga jest łatwiejsza w obsłudze, bezpieczniejsza podczas manewrów, bardziej stabilna w trakcie jazdy, a nowe opony pochłaniają więcej wstrząsów, zwiększając komfort na trasie.

Moc ma wpisaną w DNA

Xiaomi Electric Scooter 4 Pro dostała od swoich konstruktorów potężną baterię o pojemności 446Wh, która przekłada się na aż 55 km jazdy na jednym ładowaniu! 🤯 Gdyby tych cudów było mało, to wiedzcie, że ta hulajnoga wyposażona została w system odzyskiwania energii wzięty wprost z aut elektrycznych. Oznacza to, iż przy każdym hamowaniu, energia kinetyczna jest odzyskiwana i przekształcana w użytkową energię elektryczną.

Brzmi jak z filmów o przyszłości, prawda? 🙂

Wygoda w użytkowaniu

Xiaomi Electric Scooter 4 Pro skonstruowana jest z materiałów najwyższych lotów (i to dosłownie!). Stworzona została z superwytrzymałego stopu aluminium lotniczego, co daje jej niezwykłą lekkość przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnej trwałości.

W hulajnodze znajdziecie również nowoczesne opony Xiaomi DuraGel, wykorzystujące bezdętkową budowę oraz samouszczelniający się żel. Co to znaczy? Ni mniej, ni więcej to, że nie będziecie musieli się już więcej martwić o przebite opony (w końcu!).

A dodatkowo, jak każdą hulajnogę Xiaomi, tak i tę możemy złożyć w kilka sekund, dzięki czemu nie zajmuje ona dużo miejsca, a jej przechowywanie jest proste.

Bezpieczeństwo ponad wszystko

No ale nie samymi bajerami człowiek żyje. Projektując swoje sprzęty, Xiaomi zawsze stawia na wysokim miejscu kwestie bezpieczeństwa. I tym razem nie było inaczej. Hulajnoga dostała nowe reflektory o jasności 2,5W, które skutecznie poprawiają widoczność w nocy, a dzięki nowemu kątowi rozproszenia światła nie oślepiają osób nadjeżdżających z naprzeciwka.

Również system hamowania uległ modernizacji. Hulajnoga dostała większe tarcze oraz nowy regeneracyjny układ przeciwblokujący. System podwójnego hamowania sprawia, że tarcze uruchamiają się jedna po drugiej, co wpływa pozytywnie na krótszą drogę hamowania, zapewniając tym samym bezpieczne zatrzymanie się.

Jak sami widzicie, hulajnoga Xiaomi Electric Scooter 4 Pro to PROfesjonalistka w swojej dziedzinie. Ma niesamowite osiągi, naszpikowana jest nowoczesnymi rozwiązaniami, ale jednocześnie jazda na niej jest zarówno przyjemna, jak i bezpieczna. To co, czas na zakupy? 😉

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.