Xiaomi Electric Kettle 2 - Nowoczesny czajnik

Xiaomi Electric Kettle 2 - Nowoczesny czajnik

Czajnik to bez wątpienia jeden z najczęściej używanych sprzętów w kuchni. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu nasze babcie używały żeliwnych bądź ceramicznych czajników, w dzisiejszych czasach prawie w każdym domu znajdziemy szybką i wygodną wersję elektryczną. Jeżeli zastanawiacie się nad kupnem nowego lub wymianą starego sprzętu, polecamy Wam nowość od Xiaomi - Xiaomi Electric Kettle 2. To starszy brat dobrze znanych i lubianych produktów, o których mogliście przeczytać tutaj. Dziś zaprezentujemy Wam najnowszą odsłonę czajnika od Xiaomi.

Wymień na lepszy model

Xiaomi Electric Kettle 2 charakteryzuje się zwiększoną do 1,7 litra pojemnością, która daje możliwość zagotowania wody aż na 8 filiżanek Waszego ulubionego ciepłego napoju przy jednym napełnieniu. To niezwykle przydatna funkcja, gdy podczas rodzinnego obiadu proponujecie herbatkę do ciasta i nagle widzicie wszystkie ręce w górze 😀

Ma wbudowaną pogrubioną, aluminiową płytę grzejną dla bardziej równomiernego rozprowadzania ciepła, a jej moc 1800W zmniejsza czas oczekiwania na zagotowanie wody o dwie minuty.

Powierzchnia wewnętrzna czajnika wykonana jest ze stali nierdzewnej 304, wolnej od BPA i innych szkodliwych substancji chemicznych. Posiada jednoczęściową konstrukcję bez śrub i połączeń lutowanych, co czyni go odpornym na rdzę i utlenianie, a Tobie daje spokój i pewność picia czystej i zdrowej wody.

Odłóż zmartwienia na bok

Xiaomi Electric Kettle 2 został wyposażony w bardzo dobrze przemyślane, elektryczne zabezpieczenia, które chronią Ciebie i Twoją rodzinę. I tak na przykład czajnik wyłączy się automatycznie zarówno po zagotowaniu wody, jak i w momencie wykrycia przypalania (gdy będzie pusty). Jest również zabezpieczony przed możliwością porażenia prądem - masz zatem pewność, że każdy może go używać bez obaw.

Wyjątkowa dbałość o szczegóły

Xiaomi Electric Kettle 2 to nie tylko wygoda w Twojej kuchni, ale również unikalny design. Pokrywa otwierania jest zaprojektowana tak, aby otwierać się ze szczególną ostrożnością. Uchyla się powoli do poziomu 30 stopni, aby dać ujście gorącej parze i nie pozwolić na poparzenie. Gdy jednak chcemy czajnik umyć, 13-centymetrowa pokrywa otworzy się aż do 75 stopni, dając nam komfort i wygodę czyszczenia.

Sygnalizacyjna dioda LED zastosowana w czajniku ma nowoczesne, matowe wykończenie, dzięki czemu jej światło nie będzie razić w oczy, gdy postanowisz w nocy zrobić sobie herbatę 🙂

Podsumowując - najnowszy model w rodzinie czajników od Xiaomi to nieodzowny element każdej kuchni. Szybko zagotuje wodę, jest bezpieczny w użytkowaniu, a do tego bardzo dobrze wygląda. Jeżeli planujecie zamienić swój czajnik na lepszy model, Xiaomi Electric Kettle 2 to najlepszy wybór.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.