Nowy elektryczny śrubokręt Xiaomi

Nowy elektryczny śrubokręt Xiaomi

Nastają dobre czasy dla amatorów napraw! Omawiana ostatnio wkrętarka Xiaomi 12V Max Brushless Cordless Drill nie zjawi się na salonach sama! Jej bliski współpracownik Xiaomi Electric Precision Screwdriver ku uciesze każdej złotej rączki doczekał się swojego miejsca na naszym blogu. Oznacza to, że być może niedługo trafi do sprzedaży… Na razie nie jesteśmy jednak w stanie obiecać niczego, oprócz zapowiedzi tej wyjątkowej nowości. Zapraszamy do poznania szczegółów projektu Xiaomi Electric Precision Screwdriver!

Wygląda znajomo…

Czy to na pewno nowość? Przecież wygląda bardzo znajomo… Otóż owszem, ten produkt łudząco przypomina Mi 24-in-1 Precision Screwdriver Kit, ale ma zupełnie inne właściwości. Nadchodzący zestaw może spodobać się nie tylko majsterkowiczom-elektrykom i elektryczkom, w których pracy liczy się szybkość i precyzja. To sprzęt idealny dla każdego, kto lubi sobie pomagać. Zapowiadany Xiaomi Electric Precision Screwdriver jest bowiem wkrętakiem elektrycznym. Pozwoli na dokładne i finezyjne naprawy w błyskawicznym tempie. Ta nowinka posiada aż dwa poziomy prędkości i możliwość wkręcenia ponad 400 części na jednym ładowaniu. Po usłyszeniu tych słów kusi, aby od razu sobie taki komplet sprawić… Niestety na razie można jedynie zapisać się do newslettera, aby mieć pewność, że premiera produktu Cię nie ominie.

24 powody do oczekiwania

Podobnie jak z kalendarzem adwentowym, mamy tu 24 niespodzianki, na które warto czekać. Chodzi oczywiście o zestaw wielozadaniowych bitów wszelkiej maści, które przydadzą się nie raz przy okazji domowych i służbowych napraw. Wszystkie elementy omawianego wkrętaka elektrycznego są wykonane z wysokiej jakości metalu, co zapewnia im dużą wytrzymałość.

Magnetyczne przechowywanie

Znaleźliśmy również sposób na utrzymanie wszystkich elementów w ładzie i porządku. Odpowiedź okazała się prosta i jak można się domyślić, były nią magnesy! Każda część składająca się na zestaw Xiaomi Electric Precision Screwdriver jest namagnetyzowana, aby łatwo można ją było połączyć z elektrycznym wkrętakiem. Równie przemyślana jest konstrukcja samego etui, w którym umieszczony jest produkt. Całość zatrzaskuje się z satysfakcjonującym kliknięciem, co może stać się źródłem rozrywki w przerwie podczas majsterkowania. Wystarczy lekko nacisnąć etui, by wysunęła się szufladka z zawartością. Nie dziwne, że w licznych konkursach Xiaomi Electric Precision Screwdriver otrzymało zwycięskie miejsca. Projekt został uznany w konkursach designerskich: iF, Red Dot, Japan Good Design, IDEA i Chicago Good Design awards.

Dbałość o każdy szczegół

Mówi się, że narzędzia świadczą o specjaliście. Zajmując się czymś na co dzień, naprawdę warto inwestować w najlepszej jakości akcesoria, bo nie tylko ułatwią one pracę, a również sprawią, że staje się przyjemniejsza. Dlatego też Xiaomi Electric Precision Screwdriver powinien stać się stałym bywalcem każdego warsztatu. Przyrząd jest bardzo instynktowny w użyciu i pewnie leży w dłoni, dzięki antypoślizgowym wgłębieniom. Jednym kliknięciem można zmienić kierunek ruchu śrubokrętu, a dwa poziomy prędkości są równie proste do dostosowania. Całość składa się na produkt, którego sami nie możemy się doczekać. Myślimy, że wraz z pozostałymi czytelnikami bloga, Ty również… Pamiętaj więc o zapisie do newslettera, by być na bieżąco z nowościami Xiaomi!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.