Lampka, która czeka na Twój ruch…

Lampka, która czeka na Twój ruch…

Gdy większość domowników już śpi, często znajdzie się ten jeden gagatek, który grubo po rozpoczęciu ciszy nocnej zaczyna skradać się do kuchni w poszukiwaniu kanapki. Nie trzeba nasłuchiwać, aby do uszu dotarł łoskot uderzenia o kant szafki lub innego niezidentyfikowanego przedmiotu. Hałaśliwy psotnik krąży wokół włącznika światła ręką, ale zamiast na niego trafić, sunie ręką po betonie. W końcu klika zagubiony pstryczek i oślepiony błyskiem żarówki, wydaje z siebie pełen niezadowolenia okrzyk. Świetnie, obudzili się już wszyscy… Wyobraź sobie, że to wszystko mogłoby wyglądać inaczej…

Teraz to Ty stajesz się ,,nocnym gagatkiem”, wynurzasz się cichutko z sypialni i kierujesz do obranego przez siebie celu. Jednak nic nie musisz klikać, o nic się potykać. Nie jest też konieczne zaopatrywanie się w telefon czy latarkę. Po prostu idziesz przed siebie, a jasność nastaje sama, bo automatyczna lampka Mi Motion-Activated Night Light 2 Bluetooth czuwa na nocnej straży! Przedstawiamy wzbogaconą o moduł Bluetooth inteligentną Mi Motion-Activated Night Light 2. Zobacz, co potrafi i jak pięknie się prezentuje.

Inteligentna lampka, która wie, kiedy jej potrzebujesz

Jak można zauważyć, gwiazdą dzisiejszego wpisu jest Mi Motion-Activated Night Light 2 Bluetooth. Ta aktywowana ruchem lampka, ma do zaoferowania kilka funkcji, które czynią ją wyjątkową. Przyda się na korytarzach, klatkach schodowych, a nawet na werandzie. Jednak by zdecydować, gdzie ma się znajdować, najpierw trzeba się jej przyjrzeć i zdobyć trochę więcej informacji. Zacznijmy więc od sposobu jej montażu.

Jak zamontować lampkę Mi Motion-Activated Night Light 2 Bluetooth?

Po zakupie Mi Motion-Activated Night Light 2 Bluetooth od jej użycia dzielą Cię tylko trzy kroki.
• Odpakuj urządzenie i przygotuj 3 baterie AA.
• Wybierz i przetrzyj miejsce, w którym umieścisz Mi Motion-Activated Night Light 2 Bluetooth.
• Odklej warstwę ochronną naklejki, przymocuj i wypróbuj działanie nowego gadżetu.
Ważne, aby ulokować lampkę pod odpowiednim kątem w stosunku do wysokości, na jakiej będzie się znajdować. Jeśli masz zamiar przyczepić ją wysoko, skieruj ją ku ziemi, jeśli bardzo nisko, niech rzucane przez nią światło kieruje się ku górze. W ten sposób czujnik wykryje ruch poruszających się w jej bliskim otoczeniu osób i zwierząt.

Kiedy inteligentna żarówka się zaświeci?

Rozświetlanie, detekcja ruchu i poziomu jasności pomieszczenia, to trzy główne funkcjonalności lampki Mi Motion-Activated Night Light 2 Bluetooth. Wystarczy, że przejdziesz przez obszar obejmowany przez detektor ruchu, a czujniki pozwolą na samoistne rozświetlenie pomieszczenia. Dzięki temu dom wyposażony w tego typu lampki nabierze futurystycznego charakteru smart domu. Nasze rozwiązanie świetnie sprawdzi się więc u zapominalskich. Jeśli ciągle nie pamiętasz o wyłączeniu światła po wyjściu z pomieszczenia, taki gadżet rozwiąże Twój problem i pozwoli zaoszczędzić pieniądze! Dodatkowo dla pełnego doświadczenia inteligentnego domu, nadchodzącą lampkę Xiaomi będziesz w stanie połączyć za pomocą bramki Bluetooth z innymi urządzeniami.

Poczuj zew nowości

Czy również nie możesz się już doczekać nowej lamki aktywowanej ruchem? Zapisz się do naszego newslettera i oczekuj premiery Mi Motion-Activated Night Light 2 Bluetooth razem z naMi!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.