Jak zresetować hulajnogę elektryczną Xiaomi?

Jak zresetować hulajnogę elektryczną Xiaomi?

Potrzebujesz przeprowadzić szybki reset swojego pojazdu mechanicznego Xiaomi? Niezależnie od przyczyny, rozwiązanie znajdziesz właśnie u nas! Zerknij niżej by uzyskać odpowiedź na pytanie: Jak zresetować hulajnogę Xiaomi?

Krok pierwszy
Wyłącz hulajnogę Xiaomi, przyciskiem zasilania znajdującym się na kierownicy i odczekaj kilka sekund, aby upewnić się, że hulajnoga została całkowicie wyłączona.

Krok drugi
Naciśnij i przytrzymaj jednocześnie przycisk zasilania i dźwignię hamulca, znajdującego się na kierownicy. Podczas przytrzymywania przycisków, włącz hulajnogę, naciskając przycisk zasilania. Przytrzymuj je przez około 5 sekund lub do momentu, gdy zaświeci się kontrolka LED.

Ostatni etap
Puść przyciski, aby zakończyć resetowanie. Po tej sekwencji działań fabryczne ustawienia hulajnogi Xiaomi zostaną przywrócone. W wielu przypadkach rozwiąże to problemy związane z działaniem urządzenia.

Pamiętaj, że resetowanie hulajnogi może usunąć zgromadzone wcześniej dane, takie jak np. zapisane połączenia Bluetooth. Miej to na uwadze przed przeprowadzeniem resetu.

Po więcej szybkich porad wpadaj na naszego bloga, którego znajdziesz pod tym linkiem!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.