Jak usunąć konto Google z telefonu Xiaomi?

Jak usunąć konto Google z telefonu Xiaomi?

Chcesz usunąć służbowe lub prywatne konto Google ze swojego smartfonu Xiaomi, POCO lub Redmi? Dzisiejszy poradnik przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Przejdźmy więc do konkretów. Przeczytaj jak usunąć konto Google.

Krok pierwszy

Kliknij ikonę Google na swoim smartfonie. Następnie, po otwarciu przeglądarki dotknij trzech kropek po prawej stronie zdjęcia profilowego konta Google. Wybierz opcję Ustawienia, a następnie pozycję ze swoim adresem mailowym. Wybierz konto, które chcesz usunąć.

Krok drugi

Poprzednie działania powinny przenieść Cię do zakładki Ustawień o nazwie Konta i Synchronizacja. Przewiń stronę na sam dół i wybierz pozycję Google. Jeśli posiadasz więcej niż jedno konto Google, potrzebujesz ponownie wybrać to, które chcesz usunąć ze swojego smartfona Xiaomi, POCO lub Redmi. Na samym dole ekranu zobaczysz 3 kropki z podpisem Więcej. Kliknij je, a następnie Usuń konto. Na wyświetlaczu pojawi się komunikat czy na pewno chcesz wykonać to działanie. Jeśli masz pewność, potwierdź wybór, klikając Usuń konto.

Gotowe!

Po więcej przydatnych tutoriali zapraszamy na naszego bloga oraz na nasz profil facebookowy. Aby nie przegapić najnowszych promocji zapisz się do newslettera.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.