Jak zainstalować aplikację Mi Home na telefonie Xiaomi?

Jak zainstalować aplikację Mi Home na telefonie Xiaomi?

Aplikacja mobilna Mi Home (Xiaomi Home) to swoiste centrum dowodzenia Twoich urządzeń Xiaomi, pozwalające na kontrolowanie ich zachowania, ale także oferujące dostęp do wielu przydatnych informacji. Na bardziej zaawansowanych użytkowników czeka rozbudowany system planowania automatyzacji, otwierających wiele ułatwiających, a zarazem umilających życie możliwości. Zanim przejdziemy do procesu instalacji, przyjrzyjmy się na wybranych produktach, jakie korzyści płyną z posiadania aplikacji w bibliotece swojego telefonu.

Xiaomi Smart LED Bulb Essential (White & Color)
Na zbliżające się wielkimi krokami Walentynki warto zainwestować w inteligentne oświetlenie, które za jednym dotknięciem ekranu lub przy pomocy prostej komendy głosowej, wypełni pokój romantycznymi barwami, tworząc nastrój na niezapomniany wieczór!

Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite
Kiedy w rogu pokoju dostrzegasz delikatnie szumiący oczyszczacz powietrza, wiedz, że możesz zdalnie kontrolować jego pracę, sprawdzać sugerowaną datę wymiany filtra, a także tworzyć automatyzacje, pozwalające urządzeniu np. na samoistne przełączanie się na tryb nocny, gdy wybije określona godzina!

Mi Body Composition Scale 2
Czy w łazience czeka na Ciebie waga, która precyzyjnie weryfikuje postępy poczynione w ramach postanowień noworocznych? Jeśli tak, to świetnie - możesz sparować urządzenie z aplikacją i cieszyć się historią osiągnięć oraz szczegółową analizą składu Twojego ciała, zawsze na wyciągnięcie ręki!

Xiaomi Smart Blender
Połącz urządzenie z aplikacją Mi Home i przeglądaj setki przepisów online na ulubione smoothie, zupy, desery czy ciepłe napoje. Uruchamiaj podgrzewanie z poziomu smartfona, a gotowy posiłek będzie czekał na Ciebie po powrocie z pracy czy siłowni!

Xiaomi Humidifier 2 Lite
Sezon grzewczy daje się we znaki, co negatywnie odbija się na poziomie wilgotności w mieszkaniu. Ustaw na telefonie w aplikacji Mi Home godziny pracy nawilżacza lub przełącz na tryb automatyczny, by urządzenie samo zadbało o optymalne warunki w Twoim domu!

Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite
Siedząc wygodnie na kanapie, planuj godziny pracy odkurzacza, przeglądaj stworzoną przez niego wirtualną mapę i sprawdzaj poziom zapełnienia zbiornika kurzu. To i jeszcze więcej znajdziesz w przejrzystej aplikacji Mi Home!

Jak zainstalować?

System Android
To banalnie proste! Wystarczy, że w swoim telefonie uruchomisz aplikację Sklep Play, zalogujesz się na konto Google i wyszukasz aplikację Mi Home. Kliknij „Zainstaluj” i to wszystko, od teraz możesz korzystać z pełni dobrodziejstw swoich inteligentnych sprzętów Xiaomi!
Nie możesz znaleźć aplikacji w sklepie? Kliknij tutaj, a przeniesiemy Cię bezpośrednio do niej.

System iOS
Posiadasz telefon sygnowany nadgryzionym jabłkiem? Procedura w tym przypadku jest równie prosta. Uruchom na swoim smartfonie aplikację App Store, zaloguj się, po czym odszukaj i pobierz aplikację Mi Home.
Nie możesz znaleźć aplikacji w sklepie? Kliknij tutaj, a przeniesiemy Cię bezpośrednio do niej.

Odwiedzaj naszego bloga po więcej nowości, ciekawostek, recenzji oraz szybkich poradników. Zachęcamy również do obserwowania naszego profilu Facebook oraz zapisania się do newslettera. Trzymajcie się MiFani, do następnego!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.