Jak wyłączyć funkcję codziennych tapet w smartfonie z MIUI?

Jak wyłączyć funkcję codziennych tapet w smartfonie z MIUI?

Zastanawiasz się, dlaczego na smartfonie wyświetlają Ci się różne tapety? Nie chcesz, aby na ekranie telefonu pojawiały się coraz to nowsze propozycje zmian? Dodatkowo męczy Cię widok zdjęć zmieniających się przy sprawdzaniu godziny na wyświetlaczu smartfona, a wyświetlane informacje zwyczajnie Cię rozpraszają? Już za chwilę spróbujemy temu zaradzić.

Aby ustawić stałą tapetę wygaszacza ekranu w telefonie Xiaomi, Redmi lub POCO, wykonaj kolejno poniższe kroki:

  1. Otwórz aplikację Ustawienia.

  2. Wyszukaj i przejdź do zakładki zatytułowanej Ekran zawsze włączony i ekran blokady.

  3. Kliknij podpunkt: Codzienne tapety i przesuń niebieski przycisk w celu wyłączenia funkcji. W tym momencie wyświetli Ci się komunikat z prośbą o przesłanie opinii na temat tego rozwiązania i powodu, dla którego chcesz z niego zrezygnować. Jeśli chcesz, możesz pominąć ankietę i od razu zatwierdzić swój wybór.

  4. To wszystko! Funkcja codziennych tapet w Twoim smartfonie z MIUI została wyłączona. Teraz bez przeszkód możesz skupić się na wykonywanych czynnościach, bez obaw, że coś Cię rozproszy!

  5. Jeśli zdecydujesz, że chcesz wrócić do poprzedniego ustawienia, przejdź do drugiego kroku i ponownie uruchom funkcję.

Czy ten poradnik był dla Ciebie pomocny? Jeśli tak, zapraszamy po więcej odpowiedzi na naszego bloga, gdzie czeka Cię nie tylko masa porad, ale i informacji o najnowszych premierach i produktach Xiaomi, Redmi oraz POCO dostępnych w naszym sklepie Mi-Home.pl.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.