Jak wyłączyć autokorektę w telefonie Xiaomi?

Jak wyłączyć autokorektę w telefonie Xiaomi?

Dobrze wiesz, co chcesz napisać, a autokorekta stale krzyżuje Ci plany? Nie dopuść do takiej sytuacji już nigdy więcej! Zaradź przyszłym nieporozumieniom i wyeliminuj kłopotliwe wpadki językowe. Pokażemy Ci, jak w prosty sposób wyłączyć autokorektę na smartfonie Xiaomi, Redmi i POCO. Zapraszamy!

Przejdź do klawiatury

Dostęp do ustawień związanych z pisownią odnajdziesz nad narzędziem wprowadzania znaków, czyli bezpośrednio nad klawiaturą. Aby ją wyświetlić, wystarczy, że przejdziesz do dowolnego komunikatora lub przeglądarki i będziesz postępować tak, jak podczas wpisywania zagadnienia w pole tekstowe. Gdy już zobaczysz dobrze Ci znany układ liter i cyfr, dotknij ikonę zębatki, która znajduje się tuż nad nimi. Dzięki temu przeniesiesz się do docelowej zakładki.

Dostosuj

Po przejściu do ustawień klawiatury, odszukaj pozycję zatytułowaną “Korekta tekstu” i wybierz ją. W sekcji “Poprawki”, wyłączysz autokorektę, przesuwając niebieski znacznik prostym tapnięciem w ekran smartfonu. Możesz też dostosować wszelkie widoczne ustawienia w dogodny dla siebie sposób. Zmieniaj, włączaj i wyłączaj funkcje dostępne w telefonie Xiaomi, Redmi lub POCO z MIUI dla maksymalnej wygody i pełnej intuicyjności!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.