Jak usunąć znak wodny ze zdjęcia w telefonie Xiaomi?

Jak usunąć znak wodny ze zdjęcia w telefonie Xiaomi?

Właśnie kupiłeś/aś smartfon Xiaomi, Redmi lub POCO? Po przejściu do aplikacji Aparat zrobiłeś/aś kilka próbnych zdjęć? Podczas przeglądania galerii zdenerwował Cię biały tekst widoczny w dolnym rogu każdego z kadrów? Jeśli na wszystkie trzy pytania odpowiedź brzmi “TAK”, to ten poradnik został stworzony z myślą o Tobie! W poniższym tutorialu przeprowadzimy Cię krok po kroku po ustawieniach, aby w okamgnieniu pozbyć się znaku wodnego ze zdjęć zrobionych telefonem Xiaomi, Redmi lub POCO. Zaczynamy?

Jak usunąć znak wodny ze zdjęcia wykonanego smartfonem Xiaomi, Redmi lub POCO?

1. Otwórz aplikację Aparat.

2. Kliknij ikonę z symbolem trzech pasków, znajdującą się w prawym górnym rogu ekranu.

3. W nowo otwartej zakładce odszukaj i kliknij Ustawienia z ikoną zębatki.

4. Z listy dostępnych opcji wybierz Znak wodny.

5. Kliknij przycisk widoczny obok pozycji Znak wodny urządzenia, zmieniając jego kolor z niebieskiego na szary i usuń znak wodny na zdjęciach uchwyconych telefonem Xiaomi, Redmi lub POCO.


To wszystko! Od teraz możesz cieszyć się wyjątkowymi kadrami, których odbioru nie zakłóci żaden uciążliwy tekst. Masz ochotę na więcej tego typu porad? Zajrzyj na naszego bloga, gdzie znajdziesz ich pod dostatkiem.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.