Jak zeskanować kod QR smartfonem Xiaomi?

Jak zeskanować kod QR smartfonem Xiaomi?

Jesteś w ulubionej restauracji a w karcie dań widzisz kod QR, po zeskanowaniu którego możesz ocenić to miejsce, ale nie wiesz, jak się z tym uporać? A może w jednej z najczęściej odwiedzanych przez Ciebie kawiarni w ogóle nie ma menu i jedynym sposobem, aby je poznać, jest zeskanowanie kodu umieszczonego na stoliku? Jeśli odpowiedź, na jedno z powyższych pytań brzmi twierdząco, a każdy kod QR, który pojawia się w zasięgu Twojego wzroku, wprawia Cię w zakłopotanie, mamy na to rozwiązanie! Przed Tobą krótki tutorial, o tym, jak szybko i bezboleśnie zeskanować kod QR smartfonem Xiaomi, Redmi lub POCO.

Jak zeskanować kod QR smartfonem Xiaomi, Redmi lub POCO?

1. "Ściągnij" pasek powiadomień, a następnie rozwiń go, aby na ekranie Twojego smartfona ukazały wszystkie dostępne skróty wraz z nazwami.

2. Z listy skrótów odszukaj ten z ikoną opatrzoną nazwą Skaner.

3. Kliknij nią, a następnie wyraź zgodę na czynności niezbędne do wykonania skanu (tzn. możliwość korzystania z aparatu).

4. Umieść kod QR wewnątrz ramki, która po chwili wyświetli się na ekranie.

5. Kliknij przycisk widoczny tuż pod ramką, aby zeskanować kod QR.


To wszystko! Od teraz śmiało możesz mianować się królem lub królową kodów QR! A jeśli masz ochotę na więcej tego typu porad, to zaglądaj na naszego bloga, gdzie regularnie dzielimy się nie tylko “złotymi radami”, ale także najnowszymi wiadomościami ze świata Xiaomi, Redmi oraz POCO.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.