Przenośny kaloryfer Xiaomi Smart Tower Heater Lite

Przenośny kaloryfer Xiaomi Smart Tower Heater Lite

Masz dosyć marznięcia we własnym domu? Ciągle zapowietrzające się grzejniki nie dają Ci chwili wytchnienia? Może przerzucasz się z ogrzewania gazowego na elektryczne? Przygotowaliśmy dla Ciebie rozwiązanie na miarę prawdziwego smart domu! Przeczytaj nasz artykuł, poznaj bliżej Xiaomi Smart Tower Heater Lite i przekonaj się, że to najlepszy wybór na każdą kieszeń.

Ogrzej się!

Nie chcesz zostawiać włączonych kaloryferów na cały dzień, ale po pracy pragniesz wrócić do cieplutkiego mieszkania? Zaoszczędź pieniądze ustalając czas pracy Xiaomi Smart Tower Heater Lite na swoim smartfonie Xiaomi. Zmiana trybu lub włączenie grzejnika nie powinna zająć Ci więcej niż 3 sekundy. Możesz w dowolnym momencie zaplanować, o której godzinie Xiaomi Smart Tower Heater Lite zacznie swoją pracę. Dzięki temu po długiej podróży wejdziesz do nagrzanego mieszkania i błyskawicznie poczujesz otulające Cię ciepło, bez zbędnego czekania! Oszczędzaj na ogrzewaniu bez kompromisów na swoim komforcie.

Szeroki kąt dystrybucji ciepła

Zapomnij o stratach energetycznych, inteligentny grzejnik domowy Xiaomi redukuje ilość zużywanej energii. Dzięki 70-stopniowemu wylotowi powietrza, ciepło jest równomiernie rozprowadzane po pokoju bez zbędnego nagrzewania ścian i mebli. Możesz ustawić Xiaomi Smart Tower Heater Lite w dowolnym miejscu swojego salonu czy pokoju i cieszyć się przytulną, domową atmosferą.

Inteligentna funkcja stałej temperatury

Chcesz utrzymać w swoim domu lub mieszkaniu stałą temperaturę? Z pomocą inteligentnego grzejnika Xiaomi stanie się to banalnie proste. Pomoże Ci w tym termostat, dzięki któremu zamiast ciągłego nagrzewania, urządzenie będzie działać interwałowo, zwiększając lub zmniejszając natężenie pracy w zależności od panujących w pomieszczeniu warunków.

Dostosuj do własnych potrzeb!

Do wyboru masz aż cztery tryby użytkowania Xiaomi Smart Tower Heater Lite. Pierwszy z nich dysponuje największą mocą i najszybciej rozgrzeje wychłodzone pomieszczenie. Tryb ciepły ma zmniejszoną intensywność, więc idealnie sprawdzi się w sytuacji, gdy pokój będzie trzeba jedynie docieplić. Oprócz tych dwóch opcji możesz jeszcze wybrać ustawienie naturalnego ocieplania lub włączyć funkcję wentylacji, która zwiększy przepływ powietrza w mieszkaniu. Używaj tych ustawień dowolnie wraz z timerem, który pomoże Ci ustawić czas pracy kaloryfera od 0 do 8 godzin. Wbudowany termostat pomoże Ci utrzymać kontrolę nad temperaturą, która panuje w Twoim domu.

Chcesz wiedzieć o Xiaomi Smart Tower Heater Lite jeszcze więcej? Wejdź na kartę produktu, klikając tutaj i dowiedz się wszystkiego przed zakupem. Zachęcamy również do zapisu do Newslettera, gdzie pojawiają się nasze najnowsze blogowe publikacje i aktualne oferty wraz z kodami rabatowymi!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.